Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Katie Price ka gjinjtë më të shëmtuar

prej Sun 14 Feb 2010 - 12:26
Katie Price ka gjinjtë më të shëmtuar F_021410 Katie Price gjendet në vendin e parë të zgjedhjes së gjinjve më të këqij- në fakt më jotërheqës dhe më pa shije.
The Sun njofton se Katie Price (e njohur si Jordan), e cila i ka ‘mbushur’ maksimalisht dhuntitë e saja natyrore, duket se nuk i ka bërë përshtypje redaksisë së revistës Good Surgeon Guide.
Në vend të dytë, si femra me gjoksin më të shëmtuar, është renditur Alicia Douvall.
Ndërkohë, sipas revistës Good Surgeon Guide, gjinjtë më të bukur i ka këngëtarja e grupit “Girls Aloud”, Cheryl Cole.


Katie Price ka gjinjtë më të shëmtuar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi