Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Sat 10 Mar 2012 - 21:46
E lehte eshte flasesh dhe e veshtir eshte te veprosh krt

Me thoni ju anetare si do reagonit e sa do e pranonit nese femija,motra,vellai ju deklaronin dicka te tille?
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Sat 10 Mar 2012 - 21:55
“Baba, jam gay”. Ai e zë me shkelma dhe e përgjak

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Gay_dady_330_230
Të jesh i sinqertë është një gjë e mirë, por jo gjithmonë bëka mirë. Sidomos kur të vërtetat që ti rrëfen përmes sinqeritetit tënd, e tronditin palën tjetër. Këtë më mirë se kushdo, duket se e ka provuar në kurrizin e tij një djalosh 29-vjeçar nga Katania e Italisë, i cili mori guximin për t’i thënë babait të tij se ka prirje homoseksuale.

“Baba, jam gay”, guxoi të thoshte djaloshi, ndërsa menjëherë e pasuan shkelma të fuqishëm prej të atit, deri në rrëzim përtokë dhe përgjakje.

Sikur të ishte duke u rrahur nga ndonjë armik i tij, djaloshi ka provuar një dhunë të vërtetë, ndërsa rasti i tij ka shkaktuar një shok në rajonin ku jeton.

"Unë vendosa t’u them prindërve të mi që unë me të vërtetë jam gay, por u ndjeva i mohuar. Përkundër të gjithave, tashmë kam humbur babain tim dhe unë e di se kjo përvojë më ka bërë mua edhe më të fortë”, mësohet se ka rrëfyer djaloshi, pranë një shoqate që mbron njerëzit si ai.
B;kosova.net

Dua mendimin tuaj te sinqert,..
Si do vepronit ju ,po te ishit prinder ne kete rast,.?
PO ne qofte se do ishit djali,..si do vepronit pas nje rrefimi te tille,,dhe reagimi te tille nga prinderit,,
Do ju lindeshin ndjenja urrejtje per prinderit,,..?
Do largoheshit nga shtepia,..?
Si do vepronit,.?
Dhe ne funde veprimi impulsiv deri ne gjakosje,,i djalit nga ana e prindit te tij,,"E denoni si krim,,apo e Jystifikoni nga shoku psikollogjik i momentit,."..
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Sun 11 Mar 2012 - 11:35
Mund te me thoni cte doni e mund te kritikoni si te doni une i qendroj bindjes time , Mir ka ber pasi specje te tilla si hyn ne pune askujt........Babai mir ka ber pasi do con jo cun-vajz dhe ne kte rast pajtohem me mendimin e babait.......!
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Sun 11 Mar 2012 - 11:55
shko si kemi reagoj me sjelen ton ndaj prindive ashtu
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Sun 11 Mar 2012 - 12:25
E di qe eshte lehte te flasish por veshtire te veprosh, dhashte Zoti nje gje e tille te mos te ndodhe se nuk do t'a pranoja si femije timin me..
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Sun 11 Mar 2012 - 12:27
nuk kam fjal me than ...zot mos e tham qysh tash
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mon 12 Mar 2012 - 22:17
te gjtìith themi i pranoj...per besoj qe asnje prind deshiron qe te ngjoj kete gje nga femija e vet...
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mon 12 Mar 2012 - 22:22
Nuk e di si do te reagoja ne moment te till...pavarsish mos deshires sim ndoshta duhet te pranojm...por larg larg saj.
Sponsored content

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL. Empty Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL.

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi