Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Shkollimi esht dera e suksesit...kopjimi esht celsi saj!!! Empty Shkollimi esht dera e suksesit...kopjimi esht celsi saj!!!

Tue 24 Apr 2012 - 22:18
Po ju c'mendoni...keni kopjuar ndonjeher?
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Shkollimi esht dera e suksesit...kopjimi esht celsi saj!!! Empty Re: Shkollimi esht dera e suksesit...kopjimi esht celsi saj!!!

Tue 24 Apr 2012 - 23:10
Kopjimi eshte nje mjeshteri edhe ajo do mend, por jo gjithsecili mund t'a beje kete, kur isha si nxenese nuk kam kopjuar per pos ne lenden e Kimis se nuk e doja lenden aspak dhe nuk me mesohej andaj me duhej te kopjoja Very Happy, por tani qe kam pare shoket e shoqet e mia i kam mesuar gjitha kopjimet dhe duhet te jesh profesionaliste per te me kopjuar Very Happy
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Shkollimi esht dera e suksesit...kopjimi esht celsi saj!!! Empty Re: Shkollimi esht dera e suksesit...kopjimi esht celsi saj!!!

Fri 27 Apr 2012 - 20:27
ke te drejt besa...mu me kapin gjithmon dhe as qe e bej prov...pastaj sme pelqen te kupjoj se se pari her dua te ve ne prov veten time...
Sponsored content

Shkollimi esht dera e suksesit...kopjimi esht celsi saj!!! Empty Re: Shkollimi esht dera e suksesit...kopjimi esht celsi saj!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi