Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Filmat më palidhje të të gjitha kohërave Empty Filmat më palidhje të të gjitha kohërave

Wed 25 Apr 2012 - 14:14
Filmat më palidhje të të gjitha kohërave HumancentipideeePortali NME ka bërë një listë të filmave të cilët nuk vlejnë as sa paratë e biletës për në kinema.


Sipas tyre filmi më i kotë është "The Human Centiede 2". Filmi që mund të konsiderohet si më i keqi i gjitha kohërave është pa dyshim filimi horror "The Human Centipede". Si të mendonte krijuesi Tom Siks se audiencës nuk i doli mjaft pjesa parë dhe e dytë, ai si duket është duke bërë edhe pjesën e tretë. Edhe pse shumica do të dan të shohin se si krijuesi fut gojën në prapanicën e tjetërkujt, këtë film nuk do ta shikojnë, për fat të mire pjesa e tretë është edhe e fundit”, shkruan kolumnisti Oven Nikols.

Në vendin e dytë radhitet Iron Sky, i cili zbulon se hëna është e populluar me nazistë. “Harroni transformatorët, nazistët sulmojnë tokën nga hëna”, shkruan Nikols.

Kurse në vendin e tretë është plasuar filmi Little Otik, në të cilin bëhet fjalë për një çift të cilët nuk mund të kenë fëmijë dhe marrin një pjesë të vogël druri, me të vërtet storie koti.

Ndër filmat më palidhje hyn edhe A Thousand Words ku rolin kryesor e luan Edi Marfi si dhe The Room ku po ashtu protagonist është ky aktor i famshëm.

Në listën e famshme bëjnë pjesë edhe Teeth/Rubber,The Lake House, Tiptoes,Thr3e dhe Kill Keith.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi