Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Bosi i “Playboy” dhe e dashura e tij rikthehen sërish bashkë Empty Bosi i “Playboy” dhe e dashura e tij rikthehen sërish bashkë

Tue 5 Jun 2012 - 17:52
Duket se bosi i “Playboy”-t ka arritur t’i mbushë mendjen 26-vjeçares Crystal Harris të rikthehet në krahët e tij. 86-vjeçari Hugh Heffner u braktis vitin e kaluar nga e fejuara e tij 60 vjet më e re, vetëm pesë ditë para martesës. Por fundjavën e kaluar, të dy kanë njoftuar rikthimin bashkë përmes llogarive në Tuiter.“Rikthimi me Crystal nuk mund të konsiderohet surprizë, duke parë faktin se unë mbetem gjithnjë mik me ish-të dashurat”, shkruan Hugh në Tuiter.Ndërsa Crystal konfirmon rikthimin duke u shprehur e lumtur. “Po, unë dhe Hugh Hefner jemi sërish bashkë. Unë jam sërish vajza numër një për të dhe të dy jemi të lumtur. Shpresoj që kjo të sqarojë çdo paqartësi”, shkruan Crystal.

Biondja seksi e la dhëndrin 86-vjeçar pesë ditë para dasmës që ishte planifikuar të zhvillohej në korrik të 2011-s.

Në intervistat që dha Crystal menjëherë pas arratisjes nga altari, ajo nxirrte si arsye kryesore mungesën e intimitetit me bosin e “Playboy”-t.

“Seksi me të zgjat vetëm 2 sekonda. Nuk më tërheq më seksualisht”, tha Crystal asokohe, por tashmë duket se 26-vjeçarja ka ndërruar krejtësisht mendje. / G.N.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi