Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

I hyn miu në pantallona, zhvishet në mes të stacionit Empty I hyn miu në pantallona, zhvishet në mes të stacionit

Tue 19 Jun 2012 - 15:32
I hyn miu në pantallona, zhvishet në mes të stacionit MouseNjë grua u detyrua të heqë pantallonat në mes të stacionit të metrosë, kur një mi po i ngjitej nëpër këmbë. Ana Vargas, 40 vjeç, ishte ulur në një nga stolat e stacionit “Columbus Circle” të Nju Jorkut në orën 7:50 të mëngjesit, kur një mi i tmerruar papritur iu fut në pantallona dhe po i ngitej nëpër këmbë. Fillimisht ajo kishte menduar se pantallonat po lëviznin vetë për shkak të ndonjë rryme. Por më pas e kuptoi ç’po ndodhte në të vërtetë. Ajo po shkundte fort pantallonat, por miu nuk binte. Më pas kishte bërtitur: “O Zot kam një kafshë poshtë pantallonave”, sipas “New York Daily News”. Ndaj asaj iu desh të hiqte pantallonat përpara të gjithë udhëtarëve. Shpëtoi nga miu, por më pas u dërgua në spital për t’u kuruar për gërvishtjet.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

I hyn miu në pantallona, zhvishet në mes të stacionit Empty Re: I hyn miu në pantallona, zhvishet në mes të stacionit

Tue 19 Jun 2012 - 16:03
do kete qene miush se atyre u pelqejne femrat I hyn miu në pantallona, zhvishet në mes të stacionit 3631317773
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi