Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Unikkatil publikon foton “antike” pa kapele, për hir të fansave (foto, video) Empty Unikkatil publikon foton “antike” pa kapele, për hir të fansave (foto, video)

Mon 20 Aug 2012 - 20:09
Unikkatil publikon foton “antike” pa kapele, për hir të fansave (foto, video) Unikatil-300x225U kishte premtuar fansave të tij, dhe e mbajti fjalën: publikoi një fotografi ku është shfaqur pa kapele.

Në fakt, është fotografia e vetme që ka ku shfaqet pa kapele. Madje mund të thuhet se është “antike”, pasi foto daton në vitin 1992.

Besoj e kuptuat se për kë e kemi fjalën. Nëse jo, atëherë flasim për rreperin UNIKKATIL, i cili në profilin e tij në Facebook, shkruan:

“Ju kam plotësuar dëshirën fansave, të cilët më kishin kërkuar një foto pa kapele dhe jua bëra të ditur që do të fusja një foto timen, shpresoj t’ju ketë pëlqyer, love you much”.

Ne, përveç fotos, për kënaqësi të fansave të tij, po postojmë më poshtë edhe një video të tij. /alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi