Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Më Lidhte Me Zinxhirë Dhe Më Përdhunonte, Të Gjithë Këtë Torturë Ma Shkatoi Babai Im Kur Isha Vetëm  Empty Më Lidhte Me Zinxhirë Dhe Më Përdhunonte, Të Gjithë Këtë Torturë Ma Shkatoi Babai Im Kur Isha Vetëm

Sat 24 Nov 2012 - 10:05
Brie Lybrand është bërë e njohur në…youtube me videot me këshilla bukurie.

Megjithatë videoja e saj e fundit ka shokuar tifozët e saj, pasi ajo publikoi një mesazh tronditës për babain e saj përdhunues.

“Njeriu që vodhi pafajsinë time, u bashkua me mua në youtube dhe shikon videot e mia.Unë kurrë nuk kam folur në gjykatë për të treguar se si unë lidhesha me zinxhirë dhe jam torturuar me orë të tëra, kur isha vetëm 4 vjeç dhe për të gjithë këtë gjë ishte fajtor babai im”, thotë me zë të dridhur Brie.

Me lot në sy dhe me pistoleta në dorë ajo tregon se është përdhunuar nga babai i saj që në moshën 4-vjeçare dhe deri në moshën 14-vjeçare. /albnow/

olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

Më Lidhte Me Zinxhirë Dhe Më Përdhunonte, Të Gjithë Këtë Torturë Ma Shkatoi Babai Im Kur Isha Vetëm  Empty Re: Më Lidhte Me Zinxhirë Dhe Më Përdhunonte, Të Gjithë Këtë Torturë Ma Shkatoi Babai Im Kur Isha Vetëm

Sat 24 Nov 2012 - 11:19
Me lot në sy dhe me pistoleta në dorë ajo tregon se është përdhunuar nga babai i saj që në moshën 4-vjeçare

Kjo eshte e pabesusheme, une se besoj
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Më Lidhte Me Zinxhirë Dhe Më Përdhunonte, Të Gjithë Këtë Torturë Ma Shkatoi Babai Im Kur Isha Vetëm  Empty Re: Më Lidhte Me Zinxhirë Dhe Më Përdhunonte, Të Gjithë Këtë Torturë Ma Shkatoi Babai Im Kur Isha Vetëm

Sat 24 Nov 2012 - 15:14
Sikur me dha pershtypjen ne video qe po aktronte ndonje skene dramatike sesa dicka reale...!!!
Sponsored content

Më Lidhte Me Zinxhirë Dhe Më Përdhunonte, Të Gjithë Këtë Torturë Ma Shkatoi Babai Im Kur Isha Vetëm  Empty Re: Më Lidhte Me Zinxhirë Dhe Më Përdhunonte, Të Gjithë Këtë Torturë Ma Shkatoi Babai Im Kur Isha Vetëm

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi