Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
extige_88
extige_88
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 1
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tetove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/12/2012
http://www.autoshitje.com

Evolucioni, Ateizmi dhe Islami Empty Evolucioni, Ateizmi dhe Islami

Wed 9 Jan 2013 - 16:47
https://www.youtube.com/watch?v=E9Pne-VytUw


Njekohesisht desha te cek se jam i ri ketu, dhe shiqoj shum rregullore, nuk duhet te perdoret gjuhe e huaj, keshtu ashtu, mirepo ne shum vende hasi nga vet forumi gjuhe te huaj, si pershembull drejt ne fillim e keni : Title of the topic ??? Eshe dicka absurde, mirepo ngaqe nje anetar i juaji nuk rresht duke me shkruar ne privat te vija ne kete forum dmth Legjenda dhe per kete arsye kam ardhur. Por si person qe kam njohuri ne lidhje me web-design, aspak nuk me pelqen forumi juaj, as forma, as ngjyrat, as menyra e perdorimit. Megjithate ju uroj suksese.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Evolucioni, Ateizmi dhe Islami Empty Re: Evolucioni, Ateizmi dhe Islami

Wed 9 Jan 2013 - 18:28
Extige mire se na erdhet ne rradhe te pare edhe pse spo ju pelqeka forumi,dizajni,edhe disa gjera te tjera tek tuk si ajo gjuha e huaj qe keni permendur...E sakte rregullorja thote se nuk lejohent gjuhe e huaj pervec temave qe i perkasin kategorise se gjuhes se huaj dhe tek temat chit chat ku themi shprehje apo komente momentale si "OK","KISS" ndoshta e ndonje thenie te shkurter qe na vjen me lehte ta shprehim ne gjuhen e huaj pasi jo te gjitha perkthehen e pershtaten me gjuhen Shqipe,,,,

Ajo "Title of the topic ???" eshte dicka e forumit te cilen une smund ta ndryshoj,ose sdi ta bej...

Tani persa i perket fteses suaj nga Legjenda dhe mos deshira juaj per te marre pjese ketu e drejta juaj,ne si staf skemi lidhje e as mbajme pergjegjesi per veprimet e sjelljen e anetareve jashte ketij forumi,keshtu qe jeni shume "aout" duke menduar ne kete menyre te ulet e cila sigurisht ka ndikuar edhe ne reagimin tuaj me pas me kete shkrim qe as me shume as me pak nuk eshte per tu marr ne konsiderate por per tu shpen direkt e ne koshin e forumit Very Happy

Megjithate e bukur "AUTOSHITJA" i hodha nje sy kshu si pa hic se pata e nge tani, krt ah dhe per Islamist shume cinik jeni,i padurueshem,i nxituar dhe jo i sjellshem per mos then hic fare Evolucioni, Ateizmi dhe Islami 723485774

Se e zgjata e s;shkruajta asgje,ska gje edhe nese sju pelqen forumi,me kalimin e kohes do mundohemi te permiresohemi e ne,ju nese keni deshiren te qendroni jeni i mirepritur ne te kunderten keni mundesi zgjedhje,askush sju detyron te qendroni apo aktivizoheni diku vetem sepse ju tha dikush,,,

Eh cfare te bejme,seshte e then tu pelqejme te gjitheve fundja,,,klm! Very Happy
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi