Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Neymar: Nuk largohem me parametra zero Empty Neymar: Nuk largohem me parametra zero

Sat 2 Feb 2013 - 9:57
Neymar: Nuk largohem me parametra zero Neymar0102

Neymar nuk do të lejojë që kontrata e tij me Santosin të skadojë, në mënyrë që ai të transferohet pa pengesë në cilindo klub europian që do të dëshirojë.

20-vjeçari, i cili po ndiqet nga disa prej klubeve më të mëdha europiane, përfshi Barcelonën, Bajernin, Manchester City dhe Chelsea, deklaroi në shtypin vendas se lidhja e tij me Santosin është shumë e fortë, ndaj mund të largohet vetëm nëse do t’ia shpërblejë të gjithë atë që klubi ka bërë për të, duke mbushur sa më shumë arkën e skuadrës së tij të zemrës.

“Pas gjithçkaje që ka bërë klubi për mua dhe familjen time, largimi me parametra zero nuk është një opsion”, deklaroi Neymar për gazetarët.

“Për momentin, edhe vetë largimi është i largët dhe ende kam shumë gjëra të tjera për të menduar. Në fillim dua të fitoj edhe disa tituj të tjerë dhe më pas do të vendos bashkarisht me klubin”.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi