Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E pabesueshme! E dini se me cilën këngë stërviten komandot e ushtrisë ruse? Empty E pabesueshme! E dini se me cilën këngë stërviten komandot e ushtrisë ruse?

Sun 17 Feb 2013 - 16:17
Message reputation : 100% (1 vote)
E pabesueshme! E dini se me cilën këngë stërviten komandot e ushtrisë ruse? Bob-300x214Padyshim që kënga e të famshmit kartun, SpongeBob është më e preferuara e ushtrisë ruse!

Mesa duket, pas të fëmijëve të pasionuar tashmë edhe ushtarët e rusë, e aq më shumë komandot të cilët e përdorin atë si himnin e tyre për t’u stërvitur apo për parakalime.

“Kush jeton në det në anana? – SpongeBob! I verdhë është dhe është bela… – SpongeBob, merr një peshk dhe të shkojmë pranë… SpongeBob! Dhe nëse shikon një sfungjerë brenda SpongeBob. Gati? SpongeBob… SpongeBob… Pantallonëkatror!”, thotë kënga e famshme./alb-observer.com/
Ndiqni për më shumë show në videon që vijon:
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

E pabesueshme! E dini se me cilën këngë stërviten komandot e ushtrisë ruse? Empty Re: E pabesueshme! E dini se me cilën këngë stërviten komandot e ushtrisë ruse?

Sun 17 Feb 2013 - 18:37
Looool prite kur te kendejon ktu tek ne himnin per te stervit ushtaret tan me titullin ''te qafsha moj sheg'' E pabesueshme! E dini se me cilën këngë stërviten komandot e ushtrisë ruse? 1698836746 E pabesueshme! E dini se me cilën këngë stërviten komandot e ushtrisë ruse? 1698836746
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi