Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë  Empty Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë

Tue 26 Mar 2013 - 21:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë  Djemte-300x213Miqësorja midis Shqipërisë dhe Lituanisë ka përfunduar pjesa e parë me rezultatin 3-0
Kombëtarja shqiptare vazhdon të në dhurojë momente të fuqishme krenarie. Edhe në ndeshjen ne sotme miqësore ajo ka mundur me lehtësi në pjesën e parë me rezultatin e thellë 3-0 Lituanin.

Golat për kombëtaren tonë i kanë shënuar Meha, Çela dhe Basha…
Janë këta djem që pak ditë më parë ngrinë Oslon dhe bënë krenar 10 milionë shqiptar dhe sonte thjesht ata treguan se dinë të tregojnë se janë aty për t’i dhuruar sportdashësve shqiptar çaste edhe më të bukura/alb-observer.com/
Shikoni në vijim një super gol nga Alban Meha:
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 83
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë  Empty Re: Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë

Tue 26 Mar 2013 - 21:53
perfundon ndeshja 4-1 per tanet Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë  671349
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë  Empty Re: Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë

Tue 26 Mar 2013 - 21:57
Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë  899987
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë  Empty Re: Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë

Tue 26 Mar 2013 - 22:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Epo natyrisht , s'mund te ishte ndryshe .
Trajneri eshte ITALIAN dhe ka STIL ; ) bravo kombetares , por nje duartrokitje vete dhe per De Biasi-n !
Sponsored content

Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë  Empty Re: Djemtë e kombëtare nga fitorja në fitore, 3-0 ndaj Lituanisë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi