Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E dashura e djalit të Topallit: Atij i pëlqen që të tjerët më dëshirojnë Empty E dashura e djalit të Topallit: Atij i pëlqen që të tjerët më dëshirojnë

Sat 23 Nov 2013 - 14:58
E dashura e djalit të Topallit: Atij i pëlqen që të tjerët më dëshirojnë Eva%20Murati1Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, rrëfen në një intervistë për GSH-në angazhimet e saj si prezantuese në “Agon Channel” dhe për marrëdhëniet me të dashurin.

Maturantja e “Petro Ninit” nënvizon se tashmë ka ndryshuar mendje, nuk do të jetë më mjeke, por do të studiojë për marrëdhënie ndërkombëtare.

“Këto dy javë kam mbijetuar vetëm prej reputacionit të mëparshëm si nxënëse e mirë, pasi i jam përkushtuar totalisht punës së re. Java e parë ka qenë vërtet intensive, por doja ta jetoja sa më shumë këtë eksperiencë, prandaj nuk lija rast pa shkuar në “Agon Channel”. Por oraret u stabilizuan, ndaj nuk besoj se do të kem më probleme për të gjetur kohën e mjaftueshme për shkollën”, rrëfen ajo.
E dashura e djalit të Topallit: Atij i pëlqen që të tjerët më dëshirojnë Eva%20Murati2
E dashura e djalit të Topallit: Atij i pëlqen që të tjerët më dëshirojnë Eva
pyetur nëse është më e bukura e “Petro Ninit”, ajo shprehet: “Mendoj se jam simpatike dhe e shkathët. Sa për më të bukurën, po ua lë të tjerëve të më vlerësojnë”.

Eva pohon se merr komplimente për fotot dhe shfaqjet në ekran, por nuk mohon se ka dhe vajza që pëshpëritin dhe shton se“përderisa nuk kanë ndikim tek unë apo tek puna ime, preferoj t’i shoh gjërat vetëm me syrin pozitiv”.

Për sa i përket të dashurit, Genar Topallit, ajo tregon: “Lidhja jonë vazhdon prej dy vitesh e katër muaj”,teksa nënvizon se në fillim i dashuri bëhej xheloz për fotot e saj “hot”.



“Më pas filloi t’i pëlqente ideja se kishte diçka që të tjerët e dëshironin”, shprehet Eva.

/Shekulli Online/ E.L./
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi