Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Çifti më i pazakontë, ajo e bukur ndërsa ai jo Empty Çifti më i pazakontë, ajo e bukur ndërsa ai jo

Tue 25 Mar 2014 - 0:38
Ky është një çift i veçantë, ku ajo është mjaft e bukur, ndërsa ai është i shëmtuar dhe këtë e pranojnë vetë ata, çifti me disnivel bukurie nga California. Kate Cathcart, një parukiere e bukur 24 -vjeçare dhe Darren Donaghey një 29-vjeçar, fituan një udhëtim në Greqi, pasi u quajtën si çifti më i pazakontë. Ajo është e bukur, atletike dhe bionde, ndërsa shprehet lidhur me Darren se, “nuk është Tom Cruise, por ka një personalitet të madh”.

Kate dhe Darren janë të lidhur bashkë prej 8 vitesh, dhe si fryt i dashurisë ka lindur edhe Jaxon, djali i tyre 2-vjeçar. Çifti ka planifikuar të martohet në muajin gusht dhe udhëtimi i fituar do të shërbejë si muaj mjalti. Lidhur me ceremoninë e martesës, Kate tha duke qeshur, “Për albumin e dasmës do të përdorim photoshop”.



/Shekulli Online/ E.L./
Çifti më i pazakontë, ajo e bukur ndërsa ai jo Cifit1Çifti më i pazakontë, ajo e bukur ndërsa ai jo Cifit2Çifti më i pazakontë, ajo e bukur ndërsa ai jo Cifit3Çifti më i pazakontë, ajo e bukur ndërsa ai jo Cifit4
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Çifti më i pazakontë, ajo e bukur ndërsa ai jo Empty Re: Çifti më i pazakontë, ajo e bukur ndërsa ai jo

Tue 25 Mar 2014 - 1:56
Gjithmone barin e mire e hane gomeret
Por u takon Kuajve ta hane.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi