Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Jo gjithmonë duhen dëgjuar doktorët” Empty “Jo gjithmonë duhen dëgjuar doktorët”

Sun 6 Apr 2014 - 17:36
SHBA- Mrekullitë nuk është e thënë të mos ekzistojnë, ndryshe nuk do të njihnim as fjalën. Ky është rasti edhe i një 29-vjeçareje, të cilën mjekët i thanë se pas plagosjes në stomak, ajo nuk do të mund të bëhej më me fëmijë.Ajo është Hannah Campbell, e cila u plagos në stomak, kishte humbur shikimin dhe njërën këmbë të saj gjatë kohës që shërbente si ushtare në Irak.Pavarësish se mjekët ia prenë shpresat, 29-vjeçarja është bërë nënë për herë të dytë në jetë, dhe të parin pasi u plagos në 2007.“Në momentin kur mora në krah vajzën time, kur pash sytë e saj blu... gëzimi është i papërshkueshëm”, rrëfen nëna.
“Jo gjithmonë duhen dëgjuar doktorët” 116044
“Katër vjet më parë m’u tha se unë kurrë nuk do të kisha fëmijë tjetër dhe kjo më shkatërroi”.
“Jo gjithmonë duhen dëgjuar doktorët” 116043
"Unë kurrë nuk e imagjinoja dhe nuk guxoja të ëndërroja se do të bëhesha nënë përsëri, por tani unë kam një vajzë të bukur”, vijon ajo.

Redaksia online
(esh/shqiptarja.com)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi