• .·**·.¸(¯`·.¸ ¸*-Aktualitete të Ndryshme-* ¸ ¸.·´¯)¸.·**·.

 • Gazeta dhe Radiotelevizioni

  Kjo është nënkategoria në të cilën mundeni të citoni apo postoni diçka që mundeni t'a keni lexuar në ndonjë, apo t'a keni degjuar në radiotelevizion...
  Nën-Forume:

  98 Temat
  297 Mesazhet
  Sat 14 Mar 2015 - 22:23
  Anabel Jetesa mesjetare e sheikut të terrorit
 • Lajme nga Kosova dhe Trevat Shqiptare

  Zhvillimet më të fundit të shoqërisë shqiptare. Politikat e brendshme dhe të jashtme shqiptare.
  1380 Temat
  2535 Mesazhet
  Thu 2 Mar 2017 - 11:20
  Luan_Valikardi Turqit E Maqedonisë Shprehen Kundër Zyrtarizimit Të Shqipes
 • 368 Temat
  1171 Mesazhet
  Sat 26 Nov 2016 - 9:36
  Luan_Valikardi Rrëfimi i gruas që dhunohej: Më rrihte edhe shtatzënë
 • Lajme Nga SHqiperia

  Ketu mund te shihni lajmet e fundit nga vendi dhe bota
  3457 Temat
  5246 Mesazhet
  Thu 2 Feb 2017 - 23:14
  Luan_Valikardi “Fiks Fare”, në konviktin e Shkodrës 'hahet' fasule çdo ditë
 • Lajme Kulturore

  Në këtë Nënforum do të mundeni të postoni apo të lexoni Informacione të ndryshme, apo edhe Evenimente Kulturore...
  677 Temat
  926 Mesazhet
  Wed 28 Jan 2015 - 0:14
  Anabel Shuhet vokalisti i "Djemve të Detit", Gent Demaliaj
 • Aktualiteti Boteror

  Zhvillimet e fundit neper bote si dhe politikat e brendshme e të jashtme.
  Nën-Forume:

  1679 Temat
  2804 Mesazhet
  Thu 24 Nov 2016 - 18:09
  Luan_Valikardi Integrimi, Gjermania “ngel” Shqipërinë: Ja kriteret për çeljen e negociatave
 • 226 Temat
  558 Mesazhet
  Mon 10 Apr 2017 - 18:50
  Luan_Valikardi Dokumentari i Marin Memës për Prevezën, reagojnë grekët
 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 638657 artikuj
Forumi ka 2529 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Matildaluca