Tema Fundit
Antaret e humburWed 1 Jul 2020 - 21:50Luan_Valikardi
Maskat e politikesMon 23 Dec 2019 - 23:06lutfi coka
Lutfi coka/Bota joneWed 4 Dec 2019 - 19:17lutfi coka
pershendetje Fri 15 Sep 2017 - 18:34Kushtrimi4
Politika shqiptareSun 13 Aug 2017 - 21:57lutfi coka
Fitore KombetareWed 26 Jul 2017 - 11:21Kushtrimi4
Fjale te urta Thu 20 Jul 2017 - 14:47Luan_Valikardi
Do bashkohet Shqiperia?Tue 11 Jul 2017 - 14:47Kushtrimi4
Si të jeni joshëse për Shën Valentin
Thu 2 Feb 2017 - 23:02Luan_Valikardi
Për kënaqësinë tuaj apo për të kënaqur tjetrin? Joshja nis nga detajet më intime, me të brendshmet më të shtrenjta për të dashuruar partnerin tonë mbrëmjen e 14 shkurtit.

Por gjithashtu për tu ndjerë të bukura dhe të rëndësishme në momentin e festimit të festës së të dashuruarve. Grazia sjell një koleksion të propozuar nga markat më të mira, jo vetëm për të surprizuar partnerin por dhe për ti bërë një dhuratë vetes.

Fjala kyçe e …
Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017
Thu 2 Feb 2017 - 22:57Luan_Valikardi
Linjat sirenë që përfundojnë në fund të këmbëve, funde të mëdha tyli si princeshë, dhe vello super të gjata. Dhe një ton dantelle që të jep transparencë dhe joshje.Nuk mungojnë edhe linjat e pastra, pëlhurat e qeta dhe shkurtimet thelbësore, megjithatë duke mos hequr dorë nga frymëzimi romantik. Fustanet e nusërisë për 2017 janë të çmuar, të çuditshme dhe të transmetojnë dëshirën për të qënë në qendër të vëmendjes në një ditë …
Dora e një mashkulli tregon nëse do të jetë i sjellshëm apo i vrazhdë me një femër
Wed 18 Feb 2015 - 23:09Durrsaku
Dora e një mashkulli tregon nëse ai do të jetë i sjellshëm dhe i butë apo kokëfortë e i vrazhdë me një femër. Shkencëtarët kanë zbuluar se meshkujt që janë të sjellshëm dhe të vëmendshëm ndaj femrave, zakonisht gishtin e unazës e kanë më të gjatë se gishti i tyre tregues.Ata me gishta me gjatësi të afërt ose të njëjtë, sipas një studimi të dalë sot, rezulton se janë më të vrazhdë dhe të pasjellshëm me femrat.Hulumtimet e mëparshme …
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Shiko krejt Listen


www.engjujtshqiptare.net