Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

prej Thu 19 Sep 2013 - 21:29
‘Miss Myslimania 2013’ (Foto) F.0919172728847_m
Për herë të parë në histori është zhvilluar një garë bukurie, në të cilën kanë konkurruar vajzat myslimane nga e gjithë bota.
Evenimenti është mbajtur në Xhakarta të Indonezisë, ndërsa kriteri bazë i konkursit ishte që pjesëmarrëset të ruanin etikën e besimit dhe të ishin të mbuluara me shami dhe të mos zbulonin pjesë të trupit.
‘Miss Myslimania 2013’ (Foto) Nig2
Megjithatë, përkundër respektimit të rregullave fetare, klerikët më radikalë në Indonezi e kanë kritikuar spektaklin duke e quajtur atë një “konkurs prostitutash”.
‘Miss Myslimania 2013’ (Foto) Nig3
Nigeriania Obabiyi Aishah Ajibola u shpall fituesja e edicionit të parë të ‘Miss Myslimania’. /Telegrafi/
‘Miss Myslimania 2013’ (Foto) Nig1


‘Miss Myslimania 2013’ (Foto) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

prej Thu 19 Sep 2013 - 22:16
sa te bukura jan femrat te mbulura zoti i mshiroftFALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

prej Thu 19 Sep 2013 - 22:27
Kushtrimi4 shkruajti: sa te bukura jan femrat te mbulura zoti i mshiroft
Ku e shef bukurin o Kushtrim4 kur shef vetem syt hunden faqet dhe mjekrren? Kaq ka njeriu per tu quajtur Miss?
Per mendimin tim ta kthenin ne Miss Veshja per femrat myslimane jo Miss myslimania, pasi nje miss vleresohet nga gjithcka qe ka ne trup dhe ne tru, trupin se tregojn ateher ca dreq konkursi qenka ky? ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto) 1540093706 Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

‘Miss Myslimania 2013’ (Foto) 1t7y1w
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

prej Thu 19 Sep 2013 - 22:31
ti nuk she sepse ke deshir te shofsh lakuriqsin a mua me pelqejn femrat te bulura sepse edi se ato jan te moralshme falin namaz dhe zoti esht i knaqur me toAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

prej Thu 19 Sep 2013 - 22:32
Vajza qe kane zgjedhur per mis nuk me pelqeka fare,sdi cfare te bukur ka te kjo femer ndoshta e kane votuar per veshjen!!!


‘Miss Myslimania 2013’ (Foto) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

prej Thu 19 Sep 2013 - 22:37
keto vajza jan nga shetet afrikane jam me ngjur ama jan krijes e zotit dhe shum me shum te moralshme se keto te gjevshuna ama jan te mardhaAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

prej Thu 19 Sep 2013 - 22:44
Kushtrimi4 shkruajti: keto vajza jan nga shetet afrikane jam me ngjur ama jan krijes e zotit dhe shum me shum te moralshme se keto te gjevshuna ama jan te mardha
Nena,motra apo femrat e fisit tend qe s'mbajne shamine cfare jane !

Lere "moralin" menjane,duhet patur kujdes kur,ku dhe per kend e permend ate...


‘Miss Myslimania 2013’ (Foto) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

prej Thu 19 Sep 2013 - 22:46
jam m ate mira se ti nga gjdo pikpamjeAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

prej Thu 19 Sep 2013 - 22:57
Kushtrimi4 shkruajti:jam m ate mira se ti nga gjdo pikpamje
"Te pa moralshme!!"

Gz qe su ngjasoj fare edhe pse me e keqe por te pakten une nuk flas as shes moral ketu! Mendohu njehere para se te shkruash dicka se vihesh ne pozite e sdi te mbrosh mendimin (bindjen) tende! Very Happy 


‘Miss Myslimania 2013’ (Foto) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

prej Fri 20 Sep 2013 - 22:34
ti e din mendimin tim une i respektoj te gjitha femrat e moralshme ama provokimet tuja i njoh shum mir:Merzitur: Sponsored content

default Re: ‘Miss Myslimania 2013’ (Foto)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi