Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto)

prej Fri 8 Feb 2013 - 15:17
Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto) 1111
Ku bie shumë në sy ngjyra jeshile e ndezur dhe çiklamina.
Alb-observer.com informon se të gjitha firmat më të mëdha të botës paraqesin në tendencat e tyre veshjet sezonale me shumë ngjyra të ndezuar, çka do të sjell ndoshta në një farë mënyre edhe rritjen e humorit për njerëzit që ndodhen në krizë financiare.

Pasi të gjithë e dimë që ngjyrat e bukura dhe të forta të rrisin humorin./alb-observer.com/
Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto) 1121Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto) 1131Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto) 1112


Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto)

prej Mon 4 Mar 2013 - 20:51
Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto) Trendy-colors-2012-20131
Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto) Trendy-colors-2012-20132
Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto) J5jynp


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Ngjyra super të forta edhe në pranverën e 2013-ës, (foto) Bar_glitter_crown_bar
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi