• .·**·.¸(¯`·.¸ ¸*-Arti dhe Kultura Tradicionale-* ¸ ¸.·´¯)¸.·**·.

 • Moda edhe estetika

  Këtu mund të gjeni, gjithcka për Bukurinë femërore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet më të ndryshme e gjithcka që ka të bëjë me estetikën e njëriut
  Nën-Forume:

  297 Temat
  772 Mesazhet
  Tue 10 Feb 2015 - 2:24
  Tironci Gratë duhet të rruhen njësoj si meshkujt për një lëkurë më të bukur
 • 40 Temat
  202 Mesazhet
  Mon 2 Feb 2015 - 22:27
  Durrsaku Menyra me e shpejt e rritjes se flokrve vetem per 54 seconda (video)
 • 26 Temat
  90 Mesazhet
  Sun 18 Aug 2013 - 15:28
  Anabel Pse nuk duhet të përdorni makijazh gjatë verës së nxehtë?
 • 33 Temat
  455 Mesazhet
  Sat 29 Mar 2014 - 16:39
  Anabel Tendenca e këpucëve dhe sandaleve për këtë pranverë
 • 4 Temat
  4 Mesazhet
  Sun 22 Feb 2015 - 15:21
  Durrsaku Bukuri me çmim të ulët, ua ofron soda e bukës
 • Letersia Shqiptare

  Këtu mund të postoni gjithçka për letërsin shqiptare edhe për autorët tanë. Veprat dhe shkrimtarët më në zë shqiptarë.Shkrime prozaike dhe poetike nga shkrimtarë shqiptarë nëpër kohëra...
  Nën-Forume:

  162 Temat
  1034 Mesazhet
  Fri 21 Nov 2014 - 23:22
  Anabel Cili është brezi që do edukojmë, ai "hesht dhe kalo", apo ai që guxon të përballet me realitetin?!
 • Poezi dhe tregime

  Ketu mund te shkruani poezite tuaja, poezi te poeteve dhe shkrimtareve te ndryshem Shqiptare neper dekada e gjer ne ditet e sotme...
  196 Temat
  3506 Mesazhet
  Wed 18 Aug 2021 - 23:59
  Luan_Valikardi Vargje, nga krijimtaria e Luan_Valikardit...
 • Gjuha Shqipe

  Gjuha Shqipe sa e mirë, sa e ëmbël, sa e dlirë... Kjo pra është gjuha jonë amtare, ndaj këtu mundemi të trajtojmë tema të ndryshme ne lidhje me gjuhën, rregullat drejtshkrimore dhe sintaksore të saj...
  141 Temat
  516 Mesazhet
  Wed 17 Mar 2021 - 22:01
  Luan_Valikardi Prejardhja e emrit KOSOVE!
 • Letërsia Botërore

  Këtu do të të keni mundësin që të bashkëbisedoni me njeri tjetrin për gjithçka që ka të bëj me letërsin e huaj. Shkrimtarët e huaj dhe veprat e tyre ndër dekada të ndyshme kohore...
  2 Temat
  73 Mesazhet
  Sat 1 Aug 2015 - 14:32
  Anabel  Shkrime te shkeputura,mbreslenese....
 • Kategoria E Gjuheve Te Huaja

  Ketu mund te flisni ne cdo gjuhe te huaj pervec gjuhes Shqipe...
  19 Temat
  411 Mesazhet
  Sat 15 Nov 2014 - 18:27
  Andreas p Καλημερα,Καλησπερα σας...
 • Kuzhina Shqiptare dhe ajo e huaj

  Receta gatimi .Rast i mirë për kuzhineret të postojnë recetat e tyre speciale
  129 Temat
  430 Mesazhet
  Sun 14 Dec 2014 - 22:59
  Durrsaku Cila është kjo ”Bimë” që i jep Fuqi Marramendëse Njeriut
 • Kultura Tradicionale,Traditat e Zakonet

  Shume tradita dhe zakone ne brendesi te nje trualli shqiptar, qe gjithsesi na kane perfaqesuar me nder ne vite. Komente, mendime, opinione mbi traditen e kulturen Shqiptare
  267 Temat
  542 Mesazhet
  Sat 6 Aug 2016 - 19:36
  Luan_Valikardi Engjujt Shqiptare, Maj 2011...
 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 638657 artikuj
Forumi ka 2529 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Matildaluca