Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Engjujt Shqiptare, Maj 2011...

prej Sat 6 Aug 2016 - 19:36
Te Lumte Berti, ke bere nje pune te perkryer dhe mbreselenese ku meriton te vleresohet nga traditat dhe zakonet e kultures tone shqiptare...

Me respekte, Luani...


Engjujt Shqiptare, Maj 2011... 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi