Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) Empty Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO)

Tue 6 Mar 2012 - 1:44
Ato i kanë përkushtuar vite të tëra përgatitjes së një fiziku të tillë. Këto atlete ndërkombëtare janë fotografuar në kulmin e përgatitjes së tyre fizike nga fotografi dhe artisti i njohur, Martin Schoeller.
Sporti i bodybuilding për femra u shfaq për herë të parë në konkurset e bikinit në vitet 1960, por për herë të parë një aktivitet i dedikuar tërësisht për këtë sport u realizua në vitin 1978 në SHBA. Kësaj here pjesëmarrëset gjykoheshin vetëm për muskujt.


Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 25Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 35Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 45Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 54Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 63Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 71Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 81Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 9Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 10Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 111Këto janë gratë më të forta në botë (FOTO) 121
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi