• .·**·.¸(¯`·.¸ ¸*-Tema në Lidhje me Jetën në Përgjithësi-* ¸ ¸.·´¯)¸.·**·.

 • Tema shoqerore

  Probleme sociale të shoqërisë, diskutime mbi fenomene të tilla si rracizmi, varfëria, diskriminimi dhe të gjitha ato fenomene që na ndodhin gjatë rendit të ditës. Kanë një shumëllojshmëri problemesh të cilat këtu kanë vendin e lirë për t'u diskutuar.
  1293 Temat
  10862 Mesazhet
  Wed 17 Mar 2021 - 22:14
  Luan_Valikardi Me vune ban nga Forumi Virtual pa asnje aresye!
 • Te ndryshme

  Këtu mund të diskutoni cdo gjë interesante dhe jo interesante. Këtu me të vertete jeni të lirë dhe të paparagjykuar.
  1234 Temat
  29475 Mesazhet
  Thu 14 Jan 2021 - 22:18
  lutfi coka Motivet e kohes sime
 • Stil Jete

  Mënyra jetesës - sesi mund ta bejme atë sa më të qetë, recetat e dashurisë dhe kreativitetit njerëzor. Këshillat që mund të na ndihmojnë në jetën tonë të përditshme, në cdo aspekt të saj, në familje, dashuri, miqësi etj.
  3899 Temat
  7124 Mesazhet
  Sat 4 Feb 2017 - 13:57
  Kushtrimi4 Si të jeni joshëse për Shën Valentin
 • Romance dhe Dashuri

       Cfare eshte dashuria per ju ....Histori.tregime ,thenie dhe vargje qe burojne    nga dashuria..
  1256 Temat
  27280 Mesazhet
  Tue 18 Aug 2020 - 16:24
  Luan_Valikardi Duke Menduar Per Ty...
 • Erosi, Zonë e Nxehtë(18 +)

  Vetëm për ata persona që janë mbi 18 vjeç...Nuk lejohet pjesëmarrja nën moshën 18 vjec!
  Nën-Forume:

  499 Temat
  4314 Mesazhet
  Thu 11 Jun 2015 - 21:52
  Tironci Ky hoxhë tregon çfarë u ndodh atyre që masturbojnë
 • Sekretet e jetës seksuale

  Këshillat për të përmirësuar jetën seksuale, parandalimi sëmundjeve me transmetim si dhe ide të ndryshme për përmisimin e jetës seksuale
  43 Temat
  134 Mesazhet
  Thu 18 Jun 2015 - 2:49
  Tironci  Pse tradhtojnë gratë
 • Kuriozitete Seksuale

  Gjërat më të cuditshme që kanë lidhje me botën seksuale.
  154 Temat
  404 Mesazhet
  Tue 12 May 2015 - 23:04
  Durrsaku  7 shenjat se ai ju tradhëton
 • Mjekesia

  Mendja e shendoshe ne nje trup te shendosh. Shendeti eshte nje mireqenie e plote mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjesht mungesa e nje semundjeje.
  Nën-Forume:

  1066 Temat
  1592 Mesazhet
  Tue 17 Feb 2015 - 22:21
  Durrsaku Kanceri, ky vrasës i heshtur
 • 151 Temat
  205 Mesazhet
  Thu 14 Jan 2021 - 22:01
  lutfi coka Themelet jane hedhur gabim
 • 16 Temat
  18 Mesazhet
  Wed 15 Jan 2014 - 19:33
  Kushtrimi4 Mjeksia e Muhametit a,s
 • 81 Temat
  135 Mesazhet
  Sun 11 Jan 2015 - 21:13
  Durrsaku Ja pasojat nga ftohja e duarve dhe këmbëve
 • 54 Temat
  72 Mesazhet
  Thu 10 Jul 2014 - 20:55
  Anabel Dieta me hurma arabe, minus 4 kg/muaj pa asnjë vështirësi
 • Nena dhe femija

  Familja dhe fëmijët janë shkolla e detyrave themeluar mbi dashurinë. Familja dhe fëmijët jan kryevepra e natyrës.Familja dhe fëmijët jan njësia bazë grupore e shoqërisë dhe i jepet mbrojtje nga shoqëria dhe shteti...
  258 Temat
  539 Mesazhet
  Thu 12 Feb 2015 - 1:06
  Anabel 20 sekondat e para të jetës
 • Arsimi

  C'do gje mbi shkollen, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.
  Nën-Forume:

  170 Temat
  585 Mesazhet
  Sat 11 Jul 2015 - 21:04
  Luan_Valikardi Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????
 • Bota studentore

  Forumi ku mund të diskutoni rreth botës studentore, aktualitetit, bursat, shkollat private, literaturat etj.
  127 Temat
  1465 Mesazhet
  Sat 7 Jun 2014 - 18:25
  Anabel Të diplomohesh në moshën 89-vjeçare
 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 638657 artikuj
Forumi ka 2529 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Matildaluca