Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Si të jeni joshëse për Shën Valentin

prej Thu 2 Feb 2017 - 23:02
Për kënaqësinë tuaj apo për të kënaqur tjetrin? Joshja nis nga detajet më intime, me të brendshmet më të shtrenjta për të dashuruar partnerin tonë mbrëmjen e 14 shkurtit.

Por gjithashtu për tu ndjerë të bukura dhe të rëndësishme në momentin e festimit të festës së të dashuruarve. Grazia sjell një koleksion të propozuar nga markat më të mira, jo vetëm për të surprizuar partnerin por dhe për ti bërë një dhuratë vetes.

Fjala kyçe e trendit të këtij viti është: transparenca. Qoftë për veshje të buta, me efektin “nude”, apo me dantella nuk ka rëndësi. E rëndësishme është të garantoni efektin “duket dhe s’duket”. 

Edhe ngjyra lë hapësira të mjaftueshme për diskrecion: e zeza është gjithmonë dhe më popullore, por nuk mungon as dantella e kuqe, apo romanca e rozës me të bardhën, dhe grija me tone blu. 

Dantella është më e domosdoshmja për recipetën, apo të mbathurat. Çfarëdolloj qoftë modeli i tyre, korse, braziliane tanga, nuk ka rëndësi. Për një natë mund të guxoni edhe në kombinimin e një rripit për të kompletuar efektin joshës.

/ Top Channel[/size]
Foto Galeri

[url=http://img.top-channel.tv/foto/fototedites/1486039214_victoria secret.jpg]Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039214_victoria%20secret Si të jeni joshëse për Shën Valentin Zoom [/url]

Victorias Secret


Foto Galeri

Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039226_triumph Si të jeni joshëse për Shën Valentin Zoom

Triumph


Foto Galeri

[url=http://img.top-channel.tv/foto/fototedites/1486039234_la perla.jpg]Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039234_la%20perla Si të jeni joshëse për Shën Valentin Zoom [/url]

La Perla


Foto Galeri

Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039244_tezenis Si të jeni joshëse për Shën Valentin Zoom

Tezenis


Foto Galeri

Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039252_parah Si të jeni joshëse për Shën Valentin Zoom

Parah


Foto Galeri

Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039273_lovable Si të jeni joshëse për Shën Valentin Zoom

Lovable


Foto Galeri

[url=http://img.top-channel.tv/foto/fototedites/1486039284_h dhe m.jpg]Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039284_h%20dhe%20m Si të jeni joshëse për Shën Valentin Zoom [/url]

HM


Foto Galeri

Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039292_oysho Si të jeni joshëse për Shën Valentin Zoom

Oysho


Foto Galeri

Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039302_yamamay Si të jeni joshëse për Shën Valentin Zoom

Yamamay


Foto Galeri

Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039313_intimissimi Si të jeni joshëse për Shën Valentin Zoom

Intimissimi


Foto Galeri

Si të jeni joshëse për Shën Valentin 1486039337_bvrendshme


Si të jeni joshëse për Shën Valentin 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si të jeni joshëse për Shën Valentin

prej Fri 3 Feb 2017 - 10:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Luan ketu qenke ti? Very Happy


Si të jeni joshëse për Shën Valentin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Si të jeni joshëse për Shën Valentin

prej Sat 4 Feb 2017 - 13:57
Message reputation : 0% (1 vote)
Kjo fest esht pagane si perkat asnje fejeSponsored content

default Re: Si të jeni joshëse për Shën Valentin

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi