Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel

prej Sun 4 Aug 2013 - 1:10
Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 0Këto pamje që po shihni mund t’u duken si foto mjaft mjeshtërore, por në të vërtetë janë piktura të krijuara në mënyrë krejt fantastike. Gjithçka e krijuar nga Damian Loeb, i cili ka marrë spunto nga personazhe të ndryshëm kinematografikë.

A janë foto? Të them sinqerisht unë nuk di të fotografoj shumë mirë”,- shprehet me shaka artisti.

Ai jeton në New York dhe pjesa më e dashur e tij janë femrat. Pra ai ka krijuar shumë pamje nudo dhe pjesë të ndryshme të trupit të tyre, ndërsa nuk mungojnë as peisazhet.
Koleksioni më i fundit i tij është frymëzuar nga kinematografia franceze e vitit 1960, ku kanë qenë disa prej aktorëve më me famë botërore.

“Ardhja e moshës dixhitale dhe përdorimi i videokamerave i bën njerzit të bëhen pjesë e reagimeve të ndryshme, por është mjaf e veçantë që të tilla gjera t’i krijosh vetë”,- vijon ai.lajmengabota
Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 1

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 10

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 11

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 12

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 13

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 14

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 15

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 16

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 17


Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel

prej Sun 4 Aug 2013 - 1:13
Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 18

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 19

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 2

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 3

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 4

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 5

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 6

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 7

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 8

Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel 9


Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel

prej Sun 4 Aug 2013 - 1:27
VERTET PKTURA TEPER TE BUKURA DHE TE PUNUARA ME NJE MJESHTRI TE JASHTZAKONSHME!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Sponsored content

default Re: Besojeni ose jo këto janë piktura dhe jo foto. Imazhe të pabesueshme me penel

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi