• .·**·.¸(¯`·.¸ ¸*-ZBAVITJE-* ¸ ¸.·´¯)¸.·**·.

 • 1 Temat
  5 Mesazhet
  Thu 16 May 2013 - 12:37
  dr.Dugi Permbajtja e Kofeines
 • Albumi Fotografik i Përgjithshëm

  Ky është Albumi i Përgjithshëm i këtij Forumi, ose ndryshe Galeria e forumit në të cilën mundeni të postoni dhe njekohësisht edhe të shikoni foto nga më të ndryshmet...
  Nën-Forume:

  208 Temat
  6341 Mesazhet
  Sun 19 Jun 2016 - 0:53
  Kushtrimi4 Fotografi nga duart tona!
 • Arti figurativ dhe krijimtaria

  Bukuria e punimeve nga dora e njëriut. Punime artizanale, guri, druri, baltë, pikturë, skulpturë, etj. Bota e anëtarëve të forumit në krijimtaritë e tyre.
  24 Temat
  296 Mesazhet
  Mon 1 Aug 2016 - 18:12
  Luan_Valikardi  Lakuriqësia, si u shndërrua në “nudo artistike”
 • Video te ndryshme

  "Ketu mund te gjeni video nga me te bukurat dhe interesante te yotube dhe mund te diskutoni rreth tyre"
  503 Temat
  1249 Mesazhet
  Wed 17 Mar 2021 - 21:47
  Luan_Valikardi The most liked Country in the world | Every country!
 • Arkitektura dhe Inxhinieria

  Ketu mund te na tregoni vende te ndryshme nga Shqiperia
  55 Temat
  761 Mesazhet
  Wed 9 Jul 2014 - 20:45
  Anabel Japoni, tren apo një hotel luksoz?
 • Zone e Lire

  Kadegoria e zones se lire ku flitet lirshem edhe brenda kufirit duke mos ofenduar njeri edhe duke komunikuar gjithmon me mirkuptim, Zone qe perben Chit Chate.
  Nën-Forume:

  625 Temat
  114992 Mesazhet
  Sat 8 May 2021 - 21:19
  lutfi coka Poemë për UCK
 • Te Qeshim Se Bashku

  Thonë se e qeshura t ë zgjat jetën! Atëherë ejani, mblidhemi këtu dhe qeshim të gjithë sëbashku, duke larguar dhe harruar sadopak hallet, streset dhe problemet e përditshme që kurrë s do të ken fund gjersa të jemi gjallë. Pra ky është nënforumi ku do të gjeni Barsaleta, Qyfyre, Batuta dhe gjithshka tjetër që mundet të bëjë për të qeshur nje njeri
  38 Temat
  1579 Mesazhet
  Mon 10 Apr 2017 - 18:16
  Luan_Valikardi Humor i vjeter, shqiptar...
 • GJe'egjeza,Kuiz,Teste,Lojra

  Këtu do te gjeni po ashtu edhe mundeni te postoni Gjaegjëza, Kuize dhe Lojra që në thelbin e tyre kanë përgjigjen e fshehur.Mjafton një përqëndrim i hollë dhe ç'do gjë është e qartë e gati për t'u shprehur. Na ishte seç na ishte...... E gjeni dot...?!?!?!?!
  82 Temat
  5643 Mesazhet
  Fri 9 Oct 2020 - 0:56
  Luan_Valikardi Loja e Avatarit !
 • Botë e Çuditshme & Kuriozitete

  Kuriozitete të ndryshme nga bota që na rrethon.
  Nën-Forume:

  4783 Temat
  8265 Mesazhet
  Sat 6 Jun 2015 - 22:47
  Anabel Vodkë meksikane me shqiponjë e Shqipërisë
 • 12 Temat
  21 Mesazhet
  Wed 23 Apr 2014 - 0:39
  Tironci Zogu që mund të flasë japonisht
 • 136 Temat
  205 Mesazhet
  Tue 7 Apr 2015 - 1:45
  Tironci Lepuri “përdhunon” macën (VIDEO +18)
 • 17 Temat
  25 Mesazhet
  Sun 27 Jul 2014 - 9:05
  Tironci Një pemë e vetme me 40 lloje frutash
 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 638649 artikuj
Forumi ka 2529 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Matildaluca