Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Lepuri “përdhunon” macën (VIDEO +18)

prej Sun 5 Apr 2015 - 23:04

Mërzia të detyron të bësh gjëra të çuditshme, kjo i ka ndodhur edhe një lepuri i cili ka hyrë në familjen e macave dhe ka kapur një macë e më pastaj ka bërë seks duke u knaqur deri në maksimum.

Nuk dihet ende nëse është përdhunim apo maca e ka lejuar pas rezistencës së madhe të lepurit. Kjo është kur ske partnere ja gjenë çaren vetes.zhurnal


Lepuri “përdhunon” macën (VIDEO +18) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Lepuri “përdhunon” macën (VIDEO +18)

prej Tue 7 Apr 2015 - 1:45
Ta jap me 100 firma lepri vec ka loz  se ska bo gjo tjeter  .ha ha ha
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi