• .·**·.¸(¯`·.¸ ¸*-Te njihemi me njeri / tjetrin.-* ¸ ¸.·´¯)¸.·**·.

 • Përshëndetje per antaret e forumit

  Këtu mundeni që të përshëndeteni me njëri tjetrin, kur futeni ose largoheni nga forumi. Mund te përshëndesni Antarin/ët tuaj të preferuar apo mundeni edhe të bëni ndonjë përshëndetje speciale...
  Nën-Forume:

  18 Temat
  2162 Mesazhet
  Fri 21 Aug 2020 - 17:00
  Luan_Valikardi Pershendetje per vajzat e forumit!
 • Ditelindje dhe urime festash

  Të japësh një urim në një dit të veçant për dikë, nuk të varfëron, por po të marrësh një urim në një ditë të veçant për ty, të pasuron shumë. Ndaj këtu do të keni mundësin që të bëni përshëndetjet tuaja për Ditëlindjen e antarëve të tjerë dhe urime në raste festash gjithashtu. Pra mos nguroni që edhe ju të bëni një përshëndetje apo urim...
  17 Temat
  478 Mesazhet
  Mon 8 May 2017 - 18:25
  Luan_Valikardi Gezuar ditelindjen Vigani...
 • Prezantimi i anetarve

  Këtu i jepet mundësia ç'do antari të saporegjistruar që të prezantohet shkurtimisht me pak fjale, po ashtu që lexoj edhe prezantimet e të tjerëve që kanë ardhur me parë në forum, me qëllim që të njihemi sadopak me njëri tjetrin...
  Nën-Forume:

  277 Temat
  5816 Mesazhet
  Sun 11 Sep 2016 - 17:54
  Kushtrimi4 Pershendetje nga Tetova
 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 638625 artikuj
Forumi ka 2529 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Matildaluca