Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Jam i dehur”, shkruhej në bluzën e tij kur përplasi makinën e policisë Empty “Jam i dehur”, shkruhej në bluzën e tij kur përplasi makinën e policisë

Sun 20 Nov 2011 - 15:48
“Jam i dehur”, shkruhej në bluzën e tij kur përplasi makinën e policisë I-dehur-noaItali, 19 Nëntor 2011 NOA/ R.Bulku - Një 22-vjeçar amerikan, Kevin Daly nga Coram, Nju Jork, mbante veshur një bluzë në të cilën shkruhej “jam i dehur” në momentin që makina e tij ka përplasur atë të policisë.

Agjentët e policisë e arrestuan në orën 01.45 ditën e djeshme në Itali. Pas përplasjes së shkaktuar nga djaloshi, agjenti i policisë që ishte në drejtim të auto-veturës së tij mori disa plagë të lehta.

Në momentin që doli nga vetura, agjentët vunë re se bluza e tij e klasifikonte atë si të dehur, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

I riu tani duhet të përballet me akuzën e drejtimit të automjetit në gjendje të dehur dhe gjithashtu duhet të paguajë një varg gjobash për shkelje të rregullave të qarkullimit dhe përdorimit të rrugës.

r.b/NOA
Chiara
Chiara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 288
<b>Hobi</b> Hobi : kam shum se di ne cilin te specifikohem!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ku mami me lindi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/09/2011

“Jam i dehur”, shkruhej në bluzën e tij kur përplasi makinën e policisë Empty Re: “Jam i dehur”, shkruhej në bluzën e tij kur përplasi makinën e policisë

Sun 20 Nov 2011 - 15:51
Sesht per te erdhur keq edhe nese pesojn aksident te rend madje !
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi