Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

Ja femra më seksi e të gjitha kohërave! Empty Ja femra më seksi e të gjitha kohërave!

Tue 13 Dec 2011 - 12:14
Në bazë të një sondazhi të bërë Menshealth.com ka shpallur femrën më seksi të të gjitha kohërave dhe ajo është: Jennifer Aniston. Bukuroshja, e cila u bë e famshme në serialin televiziv “Friends”, që momentalisht është në lidhje me Justin Theroux ka mposhtur në konkurrencë edhe Marilyn Monroe dhe ikonën e Pop-it Madonna, si dhe Angelina Jolie, që i “rrëmbeu” Brad Pitt, për t`u shpallur femra më "hot".10 femrat më seksi sipas Menshealth.com:1. Jennifer Aniston 2. Raquel Welch 3. Marilyn Monroe

4. Britney Spears

5. Madonna

6. Ursula Andress

7. Bettie Page

8. Pamela Anderson

9. Jane Fonda

10. Angelina Jolie
Edonisi
Edonisi
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 6
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku ne toke
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2011

Ja femra më seksi e të gjitha kohërave! Empty Re: Ja femra më seksi e të gjitha kohërave!

Tue 13 Dec 2011 - 12:38
-Shumë vlerësohet Jenifer Aniston,madje mund të them se "mbivlerësohet"shumë,dhe për mendimin tim nuk është as në mesin e femrave më joshëse të momentit e lëre më të gjitha kohërave!
-Nga kjo listë Angelina Jolie padyshim duhet te ishte e para,i ka të gjitha të konsiderohet si femra më seksi e planetit.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Ja femra më seksi e të gjitha kohërave! Empty Re: Ja femra më seksi e të gjitha kohërave!

Tue 13 Dec 2011 - 16:15
Pa e provuar vet smund ta verifikoj esht apo jo ferma me seksi jenifer aniston Ja femra më seksi e të gjitha kohërave! 1698836746 Ja femra më seksi e të gjitha kohërave! 1698836746
Sponsored content

Ja femra më seksi e të gjitha kohërave! Empty Re: Ja femra më seksi e të gjitha kohërave!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi