Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 108
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Fri 26 Feb 2010 - 18:51
Me duket ide e vecante,por jo e pamundur..Un per vete do e hiqja nga qarkullimi...






__________________
Integrali i ndjenjave te mia ne kufinjte nga unë tek ti është i barabarte me termin shumedomethenes dashuri ! .
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Re: Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Sun 12 Jun 2011 - 13:45
Kete fjalen identik se kuptoj qe ta jap nje pergjigje te saket.
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Re: Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Sun 12 Jun 2011 - 13:53
Princesha shkruajti:Kete fjalen identik se kuptoj qe ta jap nje pergjigje te saket.

Identik, pak a shume ka kuptimin qe te jeni njesoj, pothuajse ne te gjitha aspektet, vecanerisht ne pamjen fizike. Very Happy


Cfare do beja une....per momentin mbase do ndihesha mire, sepse do me realizohej enderra per te patur nje moter binjake, por me pas them se do me shqetesonte idea qe dikush tjeter eshte njesoj si une, qe ka te njejtat vlera dhe te njejtat dobesi si une.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Re: Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Sun 12 Jun 2011 - 13:58
Mua do me pelqente shume se do shikoja tek ai person te mirat e te keqiat qe smund ti shoh dot,,, une.. tek vetja ime .
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Re: Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Sun 12 Jun 2011 - 14:02
Flm Argnesa per shpejegimin ,jan disa fjale qe nuk arri ti kuptoj vet fakti qe jam rrit ne vend te huaj dhe gjuha shqipe ka shum fjale te panjohura akoma per mua por qe shpresoj qe ta studioj dhe gjuhen shqipe ne nje te ardhme te afert. Very Happy

E sa per Temen ndoshta do ndihesha mir per momentet e mira dhe keq per momentet trishtuse qe kam kaluar , sdo doja ti shifja ke perosni qe me ngjan mua , prapa se prap do preferoja te jem vetja qe mos te ngjaj askush si un.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Re: Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Wed 15 Jun 2011 - 10:52
do rrija te shikoja veten e sjelljen time te cuditshme per disa e te kuptoja ndoshta keshtu pse jam acaruese e nese jam e till e gjera te tjera qe tani si shoh siper meje por te tjeret mi thone..
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Re: Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Wed 15 Jun 2011 - 12:11
une e njoh njirin qe asht origjinal si une.....vetem se asht 3 vjece ma e madhe se une asht shqiptare nga kavaja dhe jeton kte moment ne michigan te amerikes asht e martume ....e kam taku para dy vjetesh ne durres dhe jam mahnite dhe qe at dite komunikojme shpesh here .....asht nji njeje shume e cuditshme sepse kujton se sheh veten tane ....kur tham origjinal si dy pika uje jena ..
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Re: Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Wed 15 Jun 2011 - 17:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Do i thosha po ti mor m... cdo ktu ik me vrap se ktu jam vet ik te jemi nje ktu nje atje vec kujdes se mos i afrohesh dashnores time se te vdiqa se ndoshta dhe mund te perfitoj nga mua une ua bej muabetin i bej gati ai pastaj mi mer e i con te krevati me rrof mua gjith ai muabet qe ju bej Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? 1698836746 Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? 1698836746 Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? 1698836746 Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? 1698836746 Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? 1698836746
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Re: Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Wed 15 Jun 2011 - 17:19
Do shuaja kureshtjen duke pare se si ngjaj une ne syte e te tjereve.
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Re: Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Sat 18 Jun 2011 - 11:03
po nje kafe ja kisha qit hahahah se me nguc jo me asnje fjale se hala pa fol me kish kuptu hahaha
Sponsored content

Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit?? Empty Re: Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi