Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Sondazhi: Ja ciftet shqiptare me simpatike te Shen Valentinit  Empty Sondazhi: Ja ciftet shqiptare me simpatike te Shen Valentinit

Thu 16 Feb 2012 - 3:03
Në programin e natës në radion më atraktive në vend, në “Top Kosova Radio”, u zhvillua një sondazh për të vlerësuar çiftet më simpatike të shou-bizitshqiptar.Dëgjuesit vlerësuan më së shumti këto dy çifte: Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj dhe Robert Berisha dhe Nora Istrefi. Ndoshta janë shumë simpatikë, ndoshta janë punëtorë, apo ndoshta janë në një lidhje shumë të fortë.Nora dhe RobertiMegjithëse në këtë program u përmenden dhe shumë çifte të tjera, si Sokol dhe Gjyste Vulaj, Iliri dhe Gili, apo edhe ata që dëgjuesit mendonin se lajmet rozë janë të vërteta, si Ledri me Dafinën, apo Elvana me Florin.
Gjithsesi nëse ju të tjerët që jeni lidhur dhe e mohoni lidhjen kjo ka qenë arsyeja që fansat nuk ju kanë pëlqyer, por mos u merakosni, Shën Valentini është dhe për ju, festojeni. (Marre nga albanvipnews.com)

Sondazhi: Ja ciftet shqiptare me simpatike te Shen Valentinit  Images
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi