Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 109
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU Empty Nje DASHNORE APO Nje GRUA ME MIRE PER JU

Tue 26 Jan 2010 - 17:19
Nuk mendoj se ndonjeri ketu nuk ka kaluar nje eksperience dashurie e cila per fat te keq mund te kete perfunduar shpejt sikurse per fatin me te mire mund te kete zgjatur perjete.
Do te me pelqente te lexonim njeri tjetrin dhe te bisedonim: **Nje DASHNORE( Dashnor/Dashnore) apo Nje GRUA( Grua/Burre)**. ( Pavarsisht se tema quhet e tille do te kerkoj te flasin djemte dhe vajzat. Pra, mendimi i tyre: Do te donit nje Dashnore apo nje Grua/Burre te zgjidhnit ne njohjet tuaja)
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU Empty Re: Nje DASHNORE APO Nje GRUA ME MIRE PER JU

Sun 16 Jan 2011 - 23:23
C'rrendesi ka se eshte i rruges ose i shtepise?Rendesi ka njeriu...nqs ja vlen, beje te shtepise...
Edhe pse jam e mendimit qe njerzit qe vuajne dine te vlersojne me mire jeten, jan me te
maturizuar...por ne te njeten kohe mund te jen dhe me agresiv ( jeta e veshtire i ben te tille)..
Nejse...duke pare e duke bere .Me imagjinate si zgjidh dot punen, kur je para faktit mere e zgjidhe
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU Empty Re: Nje DASHNORE APO Nje GRUA ME MIRE PER JU

Sun 16 Jan 2011 - 23:28
po te jene te dyja ka problem
LeViS
LeViS
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 559
<b>Hobi</b> Hobi : Karraterist-
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ke zemra njeres-
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2010

Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU Empty Re: Nje DASHNORE APO Nje GRUA ME MIRE PER JU

Mon 17 Jan 2011 - 1:52
tani gruan e cojme ne shpi ne ,po duhet dhe nje dashnore per kafe Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU 1698836746
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU Empty Re: Nje DASHNORE APO Nje GRUA ME MIRE PER JU

Mon 17 Jan 2011 - 1:53
sa serioze keta cunat bre Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU 81192
LeViS
LeViS
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 559
<b>Hobi</b> Hobi : Karraterist-
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ke zemra njeres-
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2010

Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU Empty Re: Nje DASHNORE APO Nje GRUA ME MIRE PER JU

Mon 17 Jan 2011 - 1:59
Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU 1698836746 ehe jan shume Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU 1698836746 me mire co nusen i her nshpi se po i prishet menja :)
Sponsored content

Nje DASHNORE APO  Nje GRUA ME MIRE PER JU Empty Re: Nje DASHNORE APO Nje GRUA ME MIRE PER JU

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi