Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Flokëverdhat më zbavitëse, zeshkanet dashnore më të mira Empty Flokëverdhat më zbavitëse, zeshkanet dashnore më të mira

Wed 31 Jul 2013 - 0:49
Flokëverdhat më zbavitëse, zeshkanet dashnore më të mira 46xx3293
Zeshkanet kundër flokëverdhave- është betejë e vjetër që kontestohet rregullisht
Derisa flokëverdhat shpesh thuhet se janë më zbavitëse, zeshkanet janë dashnore më të mira. Sipas studimit të fundit, gati gjashtë nga dhjetë meshkuj (58%) thonë se zeshkanet janë më të mira në shtrat. Rezultati tregoi se 16% e meshkujve të pyetur se kë do ta zgjidhnin në shtrat, i zgjodhën flokëverdhat si dashnoret më të mira, të përcjella nga zeshkanet (12%) dhe flokëkuqet (9%). Duke folur për rezultatet e reja, floktari Rasell MekGreth, drejtor i ‘Michael Van Clarke’ në Londër, tha: ‘Deri tani, zeshkanet janë zbavitur qetë. ‘Por, tani ato po ua kalojnë flokëverdhave dhe po kënaqen më shumë në shtrat’. ‘Ne kemi shpesh femra që vijnë në sallon që kërkojnë të bëhen zeshkane për një dukje më seksi – nga Elizabetë Teilori, te Adri Hepbërn dhe En Hedhëuej, yjet zeshkane i kanë frymëzuar femrat prej dekadash. ‘Zeshkanet kanë kaçurrela më të shëndetshme me plot shkëlqim – kjo promovon besimin që e bën zgjedhjen numër një për ngjyrën e flokëve.’ Anketa, që i shikoi të gjitha gjërat e dashurisë dhe lidhjeve, gjeti se shumë thënie të njohura seksuale nuk dalin të vërteta. Vetëm 3% e të anketuarve thanë se janë të martuar tash e 7 vjet, ¼ e atyre që morën pjesë në anketë patën probleme shumë para saj, e 2/3 besojnë se është e pamundur të caktohet koha kur njëri nga partnerët do të ikë.shqipmedia.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi