Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) Empty Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto)

Fri 27 Jul 2012 - 13:00
Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) 169-100x300Prej disa vitesh, modelja Jodie Marsh u zhduk nga tregu europian i modës dhe mediat, gazetat apo revistat nuk folën më për britaniken. Ajo është rikthyer sërish, por këtë herë më një look të ri dhe mbi të gjitha ajo që të bije në sy është fiziku i saj. Mësohet se Marsh rreth kësaj kohe është marrë me sportin e body building dhe trupi i saj është i mbushur plot me muskuj. Ish modelja është fotografuar gjatë pushimeve në Karaibe duke treguar për të gjithë pjesët e trupit pa u sforcuar, të cilat shkëlqenin nga vaj./alb-observer.com/
Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) 240Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) 337Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) 434Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) 531Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) 625Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) 817Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) 913
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) Empty Re: Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto)

Fri 27 Jul 2012 - 13:02
sa kurioz jam me i pa si e ka fundin ai tatuazhi me krahe Nga modele seksi në femër gjithë muskuj (Foto) 2585209286
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi