Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Cilën femër votuan meshkujt si bashkëshorten më të mirë dhe më seksi në botë? Empty Cilën femër votuan meshkujt si bashkëshorten më të mirë dhe më seksi në botë?

Fri 3 May 2013 - 22:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Sipas votimit të organizuar nga FHM!
Ndoshta Gwyenth Paltrow pak më parë u votua si femra më e bukur në botë, por përfundimisht tjetër mori titullin e femrës së përkryer. Në votimin e përvitshëm tashmë të FHM për 100 femrat më seksi në botë, lexuesit votuan… Mila Kuins, si bashkëshorten më të përsosur!
Mial, edhe pse kishte një konkurrencë shumë të madhe si femra më seksi në botë, përbën idhullin e seksit për shumë meshkuj. Është bashkëshorte e përsosur. Editor-ia e FHM, Dan Jude, deklaroi: “Është kaq rrezatuese, saqë nuk i nevojitet të mundohet. Ka një humor fantastik dhe nuk ngurron të përqesh deri veten e saj. Kombësia… e meshkujve foli dhe në bazë të gjykimit, Mila është dhe zyrtarisht bashkëshortja e përkryer!”.
Në vendin e dytë u votua shpërthyesja Rihanna, kur pesëshen e plotësuan Helen Flanagan, Michelle Keegan dhe Kelly Brook./alb-observer.com/
Tani, përsa i përket men dimit tuaj nëse është apo jo Mila ferma seksi dhe bashkëshortja më e përkryer, kjo mbete në dorën tuaj për ta gjykuar!
Cilën femër votuan meshkujt si bashkëshorten më të mirë dhe më seksi në botë? Mial-1-1024x819Cilën femër votuan meshkujt si bashkëshorten më të mirë dhe më seksi në botë? Mila-2Cilën femër votuan meshkujt si bashkëshorten më të mirë dhe më seksi në botë? Mila-3-736x1024
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Cilën femër votuan meshkujt si bashkëshorten më të mirë dhe më seksi në botë? Empty Re: Cilën femër votuan meshkujt si bashkëshorten më të mirë dhe më seksi në botë?

Sat 4 May 2013 - 0:07
lll kshu qenka me vertet Cilën femër votuan meshkujt si bashkëshorten më të mirë dhe më seksi në botë? 568197611
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi