Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Sun 30 Jun 2013 - 18:57
Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha 47291Berisha%20ne%20facebook
S’mund ta pranoj dorëheqjen tuaj nga PD

Kryeministri Sali Berisha publikoi mbrëmë mesazhin e një 16-vjeçari, i cili i kërkon të mos japë dorëheqjen nga drejtimi i Partisë Demokratike. Duke mos shmangur emocionet, Berisha e ndau mesazhin e 16 vjeçarit, Gentjan Kerçiku me të gjithë miqtë e tij në “Facebook”. I riu shprehet se nuk e koncepton dot Partinë Demokratike, Qeverinë dhe Parlamentin pa protagonizmin e kryeministrit Sali Berisha.

Mesazhi i plotë i publikuar nga kryeministri Sali Berisha:
Të dashur miq,
ky është komenti i Gentjanit, një 16 vjeçari i cili e ka postuar atë në statusin tim të fundit. Më emocionoi në mënyrë të veçantë, ndaj dhe dëshiroj ta ndaj atë me ju dhe t’i plotësoj atij dëshirën për ta vendosur mesazhin e tij si status timin: “Përshëndetje Zoti Kryeministër. Unë që po ju shkruaj jam, Gentjan Kerçiku 16 vjeç. Kam filluar ta ndjek politiken që në vitin 2008 kur ju ishit kryeministër në mandatin e parë që të themi të drejtën rezultoi shumë i suksesshëm. Kam qenë pjesëmarrës aktiv në fushatën e PD në 2009, në 2011 dhe në 2013 në Komunën e Farkës përkrah Fatbardh Plakut. Përfshirja ime ne fushata ishte vetëm një mënyrë e të shprehurit Mbështetjen e Fuqishme që kisha për ty si Politikan dhe njëherësh si kryeministër. U lidha shumë me politikën që i vogël, por në të vërtetë isha i lidhur shumë me Politikën që ju bënit zoti Kryeministër. E kam ndjekur hap pas hapi Politikën deri më sot. Madje më lejoni të ju tregoj diçka të bukur në lidhje me këtë.
Kur kishte Mbledhje te KM, Mbledhje te Grupit parlamentar të PD ose Mbledhje te Parlamentit mezi prisja të mbaronte mësimi që t’i ndiqja ato Live, madje disa herë i kam ndjekur edhe në shkollë Live nëpërmjet Androitit tim. Isha i lidhur shumë me politikën. Madje ata që më njohin më thonin “o fiksuar pas politikës”, sepse nuk ishte normale që një djalë në moshën time të ndiqte politikën me aq pasion. Shikoja çdo natë emisione që trajtonin Debate politike sidomos emisionin e Blendi Fevziut OPINION. Ndiqja me shumë pasion edhe drejtimin që ju i bënit qeverisë shqiptare dhe të admiroja. Ishit Idhulli im me plot gojën. Ju ishit arsyeja sepse e ndiqja aq fuqishëm politiken sepse admiroja Karrierën tuaj, admiroja karakterin tënd, personalitetin tënd, por edhe natyrën e humorit që ju karakterizon. E mendoja që një ditë do të isha edhe unë atje në gjirin e PD, në krahun tuaj. Unë vlerësoj jashtë mase shumë punën që ju keni bërë si Kryeministër i këtij vendi sepse ju e keni bërë të prekshme këtë punë të palodhur të juajën. Unë e pranova Rezultatin e këtyre zgjedhjeve ashtu si edhe ju, por atë që nuk mundem ta pranoj është Dorëheqja nga Kryetar i PD. Jam ende i mërzitur nga ky vendim i juaji sepse unë në të vërtetë nuk i konceptoj dot Mbledhjet e KM pa ju, nuk e konceptoj dot Parlamentin pa praninë tënde, pa humorin tuaj. Tani nuk e di më nëse dua të vazhdoj të merrem me politikë sepse pa praninë tënde politika me duket e varfër. Por, një gjë dua të të them se ju zoti Sali Berisha keni qenë, jeni edhe do të jeni kryeministri i Shqipërisë si dhe lider i PD... Tani Ju jeni lideri më historik i Shqipërisë. Ju uroj shëndet në radhë të pare juve dhe Zonjës suaj. Ju uroj gjithë të mirat ju dhe Familjes tende”.gazeta55.al
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Re: Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Sun 30 Jun 2013 - 19:01
SALI BERISHA DO MBETET LIDER HISTORIKE I SHQIPERISE EUROPIANE
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Re: Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Sun 30 Jun 2013 - 19:50
Bastardi berishe
akoma enderron
burgu e pret maskarain
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Re: Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Sun 30 Jun 2013 - 19:55
Tironci shkruajti:Bastardi berishe
akoma enderron
burgu e pret maskarain
MIKE KERKOJ MATURI SALI BERISHA MBET LIDER HISTORIKE UNE NI AKTIVIST FLAKTE NGA MAQEDONIA PD UROJ PERZEMERSHIT PS ME KRYETAR EDI RAMA SHUM SUKSES
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Re: Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Sun 30 Jun 2013 - 19:58
Legjenda shkruajti:
Tironci shkruajti:Bastardi berishe
akoma enderron
burgu e pret maskarain
 MIKE  KERKOJ    MATURI   SALI  BERISHA   MBET  LIDER  HISTORIKE    UNE   NI    AKTIVIST  FLAKTE  NGA  MAQEDONIA  PD   UROJ   PERZEMERSHIT  PS   ME  KRYETAR  EDI  RAMA  SHUM   SUKSES
ky bastard do ngeli tradhetari me i madh qe ka lind KOMBI SHQIPTARE Legjenda
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Re: Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Sun 30 Jun 2013 - 20:11
QDO AKTIVIST QDO PARTISE KA DREJT KRITKOJ QDO LIDER
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Re: Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Sun 30 Jun 2013 - 20:20
Legjenda shkruajti:QDO   AKTIVIST  QDO  PARTISE   KA  DREJT   KRITKOJ  QDO  LIDER
se kupton Legjende
kete BASTARD
qe i ka fut dhe femijve te vegjel qe ne moshe 11 vjecare me degju kete bastard kete kriminel
dhe ky maskara e quan arritje se perdor femijet per kredite politike
ja lexo se cka shkruar ky femije
dhe te kuptosh se ku po e fuste vendin tone ky KRIMINEL me emrin sali berisha
nga qe ka frike kerkon akoma te rrije ne pd
por sdo i shpetoje gjykimit ky bastard
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Re: Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Sun 30 Jun 2013 - 20:24
Tironci shkruajti:
Legjenda shkruajti:QDO   AKTIVIST  QDO  PARTISE   KA  DREJT   KRITKOJ  QDO  LIDER
se kupton Legjende
kete BASTARD
qe i ka fut dhe femijve te vegjel qe ne moshe 11 vjecare me degju kete bastard kete kriminel
dhe ky maskara e quan arritje se perdor femijet per  kredite politike
ja lexo se cka shkruar ky femije
dhe te kuptosh se ku po e fuste vendin tone ky KRIMINEL me emrin sali berisha
nga qe ka frike kerkon akoma te rrije ne pd  
por sdo i shpetoje gjykimit ky bastard
PER NE SHQIPTARVE MA TREGON KUSH KA QEN I MIRE GJITHMON PERFAQESUES TAN KAN QEN TRADHTAR
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Re: Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Sun 30 Jun 2013 - 21:31
Tironci shkruajti:
Legjenda shkruajti:QDO   AKTIVIST  QDO  PARTISE   KA  DREJT   KRITKOJ  QDO  LIDER
se kupton Legjende
kete BASTARD
qe i ka fut dhe femijve te vegjel qe ne moshe 11 vjecare me degju kete bastard kete kriminel
dhe ky maskara e quan arritje se perdor femijet per  kredite politike
ja lexo se cka shkruar ky femije
dhe te kuptosh se ku po e fuste vendin tone ky KRIMINEL me emrin sali berisha
nga qe ka frike kerkon akoma te rrije ne pd  
por sdo i shpetoje gjykimit ky bastard

Tironci :) i qenke qepur Bishes si Skenderbeu turqeve !!
Me erdhi te qesh me komentin tend , pasi me kujtove disi babin tim me fjalen Bastard Very Happy .
Persa i perket temes e kisha lexuar tek faqja e shokut Sali , gjithesesi e gjeje thjeshte nje Improvizim !
Kush eshte ai 16 vjeçar qe ushqeka veten me Berishen , kush eshte ai 16 vjeçar qe tundon veten dhe shkruan te tille Leter, per dike qe nuk i ka dhene asnje ARSYE per te qene Optimist ne SHqiperi !
Kush eshte ai 16 vjeçar qe ka kohe te perqendrohet dhe te kuptoje te ndaje cfare ka bere pozitive e negative Regjimi i Sali Berishes, pasi normal ne ne Shqiperi ne te tille moshe dhe punojme, kush tek toka ose kush harxhon dhe kohet duke luajtur neper internet dhe neper lokale buze rrugeve duke ngrene fara lule dielli ; ) .
Pra kete e gjeje disi ABSURDE !
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Re: Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Sun 30 Jun 2013 - 23:07
Legjenda shkruajti:
Tironci shkruajti:
Legjenda shkruajti:QDO   AKTIVIST  QDO  PARTISE   KA  DREJT   KRITKOJ  QDO  LIDER
se kupton Legjende
kete BASTARD
qe i ka fut dhe femijve te vegjel qe ne moshe 11 vjecare me degju kete bastard kete kriminel
dhe ky maskara e quan arritje se perdor femijet per  kredite politike
ja lexo se cka shkruar ky femije
dhe te kuptosh se ku po e fuste vendin tone ky KRIMINEL me emrin sali berisha
nga qe ka frike kerkon akoma te rrije ne pd  
por sdo i shpetoje gjykimit ky bastard
 PER   NE  SHQIPTARVE    MA   TREGON   KUSH  KA QEN  I   MIRE   GJITHMON  PERFAQESUES  TAN  KAN  QEN  TRADHTAR
Jo tan Legjend
rrespekte per GJERGJ KASTRIOT (SKENDERBEUN)
FAN NOLI I MADH
ISMAIL QEMALI
ADEM JASHARI
Sponsored content

Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha Empty Re: Mesazhi i 16 – vjeçarit, për Kryeministrin Sali Berisha

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi