Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

	 Letra e vajzes mbi komodine... Empty Letra e vajzes mbi komodine...

Wed 5 Jan 2011 - 17:02
Ne navigim e siper lexova kete leter ... Ju cmendoni ?

"E dashur mami ,,,me vjen keq te them por po iki me te dashurin tim te ri...Kam gjetur dashurine e jetes sime ,,, vetem ta shohesh eshte kaq i lezetshem me shume tatuazhe dhe pirsing. Por nuk eshte e gjitha me ne fund jam shtatzene me Abdul ,,,i cili thote qe do jemi te lumtur ne makinen tone rulot ne mes te pyllit.Ai deshiron shume femije njesoj si dhe une.E meqe ka zbuluar marjuanen qe nuk ben dem , ne do ta kultivojme per miqte tane , keshtu kur ata nuk kane kokainen apo ekstazin do te vine tek ne.Nderkohe shpresojme qe shkenca te gjeje nje kure per Siden , keshtu Abdul do ndihet me mire ,,, pasi e meriton .Mos u shqeteso mami jam 15 vjec dhe di te kujdesem per veten.Shpresoj te vi te takoj keshtu do njohesh niperit e tu.Vogelushja jote e adhuruar.
P.s te gjitha jane budallalleqe mami ! Jemi shume afer.Doja te thoja qe ne jete ka gjera dhe me te keqija sesa kjo leter qe te kam lene mbi komodine. Te dua shume."
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

	 Letra e vajzes mbi komodine... Empty Re: Letra e vajzes mbi komodine...

Wed 5 Jan 2011 - 17:06
hahah kam lexu dicka te ngjashme me pare e ne fillim me te gjitha ato qe shkruante me ka tremb paksa thash me vete popop cperjeton njereia ka e me keq po le...por me perfundimin e shkrimit kam qesh shume,shume domethenes si shkrime vertet qe ka gjera me te rendesishme ne jete ne te cilat duhet prindit tane e ne te japim me shume rendesi sesa me gjera tjera qe me pak mund nga ne e vullnet mund ti kalojme...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi