Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Serbët, turqit dhe maqedonasit, popujt më pak inteligjentë Empty Serbët, turqit dhe maqedonasit, popujt më pak inteligjentë

Tue 12 Nov 2013 - 21:26
Amerikanët i kanë quajtur serbët, turqit dhe maqedonasit, si popujt më jo inteligjentëKëto rezultate kanë dalë nga një anketë e psikologëve amerikanë në internet. Anketa është realizuar në internet në 190 shtete të botës në periudhën kohore janar-nëntor të këtij viti. Sipas kësaj ankete në 10 kombet më jo inteligjent janë edhe çekët, polakët, bullgarët, kenijanët , hungarezët edhe ata të Zelandës së Re. Ndërsa 10-të shtetet më të mençur janë Zvicra, Franca, SHBA-të, Norvegjia, Britania e Madhe.

Psikologët amerikan kanë thënë se kjo anketë është ende jozyrtare, dhe ka për qëllim zhvillimin e arsimit dhe inteligjencës në erën e teknologjisë dhe internetit.

/Shekulli Online/ E.L./
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Serbët, turqit dhe maqedonasit, popujt më pak inteligjentë Empty Re: Serbët, turqit dhe maqedonasit, popujt më pak inteligjentë

Tue 12 Nov 2013 - 21:35
shum me pelqen ky lajm
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

Serbët, turqit dhe maqedonasit, popujt më pak inteligjentë Empty Re: Serbët, turqit dhe maqedonasit, popujt më pak inteligjentë

Thu 14 Nov 2013 - 1:33
Injorance komplet ky lajm po te maresh ekonomine dhe perparesite qe kane ndaj nesh e popujve te tjere..
Sponsored content

Serbët, turqit dhe maqedonasit, popujt më pak inteligjentë Empty Re: Serbët, turqit dhe maqedonasit, popujt më pak inteligjentë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi