Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Keçisti homoseksual

prej Thu 15 Aug 2013 - 21:54
Keçisti homoseksual Gay-1508lajmSporti, tradicionalisht ka qenë një prej ambientëve më homofobikë.

Megjithatë, ndërsa në të shkuarën disa futbollistë e atletë të sporteve të ndryshme kanë deklaruar orientimin e tyre “jotradicional” seksual, diçka e tillë nuk kishte ndodhur kurrë më parë me një simbol të forcës mashkullore, me një përfaqësues të mundjes amerikane, njohur në zhargonin popullor si “keç”.

Luftëtari Darren Young, në një intervistë për një revistë rozë amerikane, lëshoi “bombën”: “Më shikoni. Jam një superyll i “WWE” (disiplinës së mundjes) dhe për të qenë i ndershëm me ju, po e them një here e mirë, jam homoseksual. Jam gay dhe absolutisht i lumtur, shumë i lumtur me jetën time”.

Ndërsa shndërrohet në keçistin e parë gay të historisë, Young tha se në mendimin e tij, nuk është i vetmi në qarkun e luftëtarëve profesionistë.
Keçisti homoseksual Gay1-1508Keçisti homoseksual Gay2-1508Keçisti homoseksual Gay3-1508Keçisti homoseksual Gay4-1508


Keçisti homoseksual Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi