Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 1 mln euro për fitoren e kuqezinjve?

prej Mon 13 Oct 2014 - 11:26
1 mln euro për fitoren e kuqezinjve? 10371706_759159934105365_1268468615977448620_nZVICËR-Një tifoz i flaktë i kombëtares shqiptare, njëherësh biznesmen shume i suksesshëm, Besnik Benz, ka ofruar një shpërblim prej 1 milion eurosh për fitoren e kuqezinjve ndaj serbëve.

Lajmi ende i pakonfirmuar qarkullon në rrjetet sociale, sipas të cilave Benz është prekur thellë nga lajmi se tifozët shqiptare nuk mund të jenë pjesë e tribunës së Beogradit, dhe për këtë ka ofruar 1 milion euro për fitoren e kombëtares tonë. Gjithashtu në mediet sociale thuhet se, ai i ka ftuar biznesmenët e tjerë që ta përkrahin kombëtaren në ndeshjen kundër serbëve.

Benz është shprehur se është prekur thellë qëndrimi i mbajtur nga një shtet që e njeh bota për gjenocidin dhe masakrat që ka bërë ndaj kombit tonë, dhe sot në vend që të ndjejë keqardhje për të, ata mundohen që të kufizojnë përkrahjen ndaj Kombëtares.

E ndërsa ky lajm pritet të konfirmohet, kombëtarja do të ketë një arsye tjetër për të luftuar fort në ndeshjen kundër skuadrës serbe.

/Ora/Shekulli Online/E.H./


1 mln euro për fitoren e kuqezinjve? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi