Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Faktet e humbjes...

prej Fri 9 Oct 2015 - 0:25
Message reputation : 100% (2 votes)
Faktet e humbjes...


...kur ha miell nga Serbia,
...me dy gola s'prishet shija,

...kur fle gjum 90 minuta,
...ke me vdek 4 minuta,

...kur humbete Ilirine,
...do lendosh dhe Shqiperine,

...kur 1 shekull copetuar,
...edhe serbi ben "gezuar",

...po c'e pysni per me teje,
...eshte futboll nuk eshte beteje,

...mos ta zgjat mos t'ju merzit,
...se humbet kush s'ka merit,

Luan_Valikardi
(E.J.K)


Faktet e humbjes... 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Faktet e humbjes...

prej Sun 11 Oct 2015 - 23:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Si tha Rama...Ndoshta humbem ndeshjen por fituam piket e nderit si komb! kyyyy


Faktet e humbjes... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Faktet e humbjes...

prej Wed 14 Oct 2015 - 3:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Fiks
Sponsored content

default Re: Faktet e humbjes...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi