Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Irma Libohova, “Viti i Ri” do të më gjejë duke kënduar Empty Irma Libohova, “Viti i Ri” do të më gjejë duke kënduar

Wed 28 Dec 2011 - 21:16
Irma Libohova, “Viti i Ri” do të më gjejë duke kënduar Normal_irmalibohova0-560x512Një nga ikonat e muzikës së lehtë e popullore shqiptare Irma Libohova na tregon me shumë simpati që si gjithmonë natën e Vitit të Ri do jetë duke kënduar.Por kjo nuk e ka lodhur aspak sepse ajo thotë se feston më shumë kur me muzikën e saj gëzon të tjerët. Kur e pyesim a e shoqëron familja, ajo duke qeshur na rrëfen se familja e saj është e vogël, janë vetëm i shoqi dhe djali.
“Im shoq më shoqëron gjithmonë kurse djali tanimë është i rritur dhe nuk del më të festojë me ne “pleqtë”. (qesh) As për të gatuar nuk më merr malli, se unë gatuaj çdo ditë nga data 1 janar e deri më 31 dhjetor…”.
Pastaj Irma gjithmonë duke u kujdesur për të qenë përherë në formë të mirë fizike, nuk gëzohet shumë nga ushqimet me bollëk të festimeve, vetëm se gjelin do ta shijojë patjetër, jo me kursim, por me kujdes.
Adelajda Xhamani Bluetooth
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi