Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Berisha: Rama mashtron nën moton “ ç’më duhet mua çfarë them unë!” Empty Berisha: Rama mashtron nën moton “ ç’më duhet mua çfarë them unë!”

Wed 13 Mar 2013 - 12:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Berisha: Rama mashtron nën moton “ ç’më duhet mua çfarë them unë!” 152“ ç’më duhet mua çfarë them unë!” kjo është motoj e mashtrimit që bën Edi Rama ka deklaruar ditën e sotme kreu i qeverisë Sali Berisha.
Berisha ka shkruar në rrjetin e tij social Facebook : “Zoti Rama trembet shume nga shkollat e reja, çdo shkolle e re qe inaugurohet i duket per tre ndaj dhe thote se shkolla profesionale ne Kamez eshte inauguruar tre here”.

Po kështu, Berisha vijon më tej duke theksuar se Rama beson se ne Shqiperine e tij te genjeshtert ndodh dhe mund te ndodhe çdo gje ndaj dhe mund te leshosh çdo genjeshte sepse ne fund te fundit, “ç’me duhet mua se çfare them une”. Ne do ndertojme dhe rindertojme çdo shkolle te vendit. Ai le te besoje genjeshtrat e tij. Sb/alb-observer.com/
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Berisha: Rama mashtron nën moton “ ç’më duhet mua çfarë them unë!” Empty Re: Berisha: Rama mashtron nën moton “ ç’më duhet mua çfarë them unë!”

Wed 13 Mar 2013 - 21:12
Message reputation : 100% (2 votes)
Faleminderit shoku Sali per informaten , ne fakt s'dime se cilin ujk te zgjedhim per te na ngrene , ujkun e vjeter apo te riun ??!!
Normal , ti ke nevoje per shume gjake se je i vjeter dhe ne brezin e ri ashtu do na shtrydhesh si ke shtrydhur prinderit tane , neper Lishenca e Dokumentacione qe ende vazhdojme te paguajme , pa ditur se per Cilin Sherbim Shteteror , jepen keto Leke ??!!!
Nejse, natyrisht eshte mese normale qe dhe ty s'te intereson se cfare nxjerre nga goja se dhe ato ne do i paguajme , pra per ne S'bene ndonje Diference , se ne si popull e hame perhere :) .

Faleminderit shoku Sali Xhandari qe na hapni syte drejte Gropes ku kemi rene dhe s'po arrijme te dalim dot .
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi