Share
Shko poshtë
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Do të shkojmë në Amerikë? Vërtet?!

prej Thu 23 May 2013 - 14:44


Dy fotografitë dhe videoja tregojnë dy pamje krejtësisht të ndryshme të mitingut të PD-së në Librazhd. Në fotografinë që është publikuar në faqen e Facebook-ut të kryeministrit sheshi është plotëme njerëz që me interes ndjekin fjalimet të Berishës dhe të kandidatit të PD-së në Librazhd, Eduard Selami. Ndërsa në videon amatore, pasqyrohet një tjetër pamje. Njerëz që afrohen dhe largohen nga podiumi, ndërsa Berisha premton heqje vizash me SHBA-të dhe integrimin e Shqipërisë në BE. Kjo është një panoramë, ku lehtësisht mund të matet besueshmëria e deklaratave "do të bëjmë".shekulli


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi