Share
Shko poshtë
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default PS: Saliu dhe Luli po ndajnë shqiptarët në myslimanë e të krishterë

prej Wed 5 Jun 2013 - 22:26
“Në dëshpërim e sipër për humbjen e sigurt që i pret në 23 qershor, Saliu, Luli e gjithë c’vinë poshtë Saliut e Lulit, po përpiqen t’i fryjnë dasive fetare e krahinore.
Për ca vota më tepër po përpiqen t’i ndajnë shqiptarët në myslimanë e të krishterë, në veriorë e jugorë”.
Kështu ka shkruar në profilin e saj në Facebook Partia Socialiste, duke akuzuar Berishën se po ndanë shqipëtarët.
Gjithashtu në mesazh shtohet: “Prandaj ky vend ka nevojë për Rilindje, që të clirohet nga disa sharlatanë që për interesat e tyre të ngushta politike nuk hezitojnë të sulmojnë në mënyrën më të paskrupullt as harmoninë dhe bashkëjetesën mes shqiptarëve.

Në 23 qershor shqiptarët do ta ndëshkojnë Saliun edhe për këtë turp të radhës! Rilindje”./alb-observer.com/


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: PS: Saliu dhe Luli po ndajnë shqiptarët në myslimanë e të krishterë

prej Wed 5 Jun 2013 - 22:27
me qon malli ne kohe e skenderbue luftoj kunder muslimanve turq


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
avatar
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: PS: Saliu dhe Luli po ndajnë shqiptarët në myslimanë e të krishterë

prej Wed 5 Jun 2013 - 23:52
bastardet kane 22 vjet qe vetem percajne kete popull
prandaj duhet rilindje
Sponsored content

default Re: PS: Saliu dhe Luli po ndajnë shqiptarët në myslimanë e të krishterë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi