Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

1 milion $ për të kënduar në një dasmë Empty 1 milion $ për të kënduar në një dasmë

Fri 22 Jul 2011 - 14:21
1 milion $ për të kënduar në një dasmë Jennifer-Lopez-300x225
Këngëtarja dhe aktorja amerikane, Jennifer Lopez, mbërriti në Ukrainë për të kënduar në një ceremoni martesore në familjen e një prej biznesmenëve më të pasur ukrainas, njoftoi e përditshmja ‘Sevodnja’ në faqen e saj të internetit.

‘Jennifer Lopez, 41 vjeçe, mbërriti me një çarter në qytetin Simferopol, qendra admministrative e gadishullit turistik ukrainas Krime’, konfirmoi e përditshmja duke cituar burime aeroportuale.

‘Ajo do të këndojë përgjatë një ore e gjysmë në një vilë private në Partenit, në afërsi të Jaltës, në Detin e Zi’, sipas të përditshmes.

‘Këngëtarja do të marrë më shumë se një milionë dollarë (706 000 euro) për pjesëmarrjen e saj në këtë ceremoni’, theksoi gazeta, shifrat e së cilës korrespondojnë me ato të së përditshmes britanike ‘The Sun’.

Sipas të përditshmes ‘Sevodnja’ mendohet të bëhet fjalë për martesën e vajzës së Sergei Tarutas, pronar i grupit ‘UID’.

Taruta zë vendim e nëntë mes personave më të pasur në Ukrainë me të ardhura që arrijnë deri në 2,1 miliardë dollarë (1,5 miliardë euro), sipas klasifikimit të publikuar këtë vit nga editoriali i revistës amerikane ‘Forbes’. Jennifer Lopez dhe bashkëshorti i saj i tretë, këngëtari Marc Anthony njoftuan më 15 korrik në revistën ‘People’ divorcin e tyre pas shtatë vitesh martesë.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi