• .·**·.¸(¯`·.¸ ¸*- Informatika-* ¸ ¸.·´¯)¸.·**·.

 • Filma dhe MP3 për shkarkim

  Dëgjim dhe shkarkim këngesh dhe filmash.MP3 Shqip,MP3 të huaja,Filma shqiptar,Filma të huaj
  14 Temat
  71 Mesazhet
  Mon 29 Jul 2013 - 14:15
  Poeti Microsoft Office 2010 Product Key
 • Rrjeti kompjuterik & P2P

  Gjithçka mbi rrjetin kompjuterik dhe programet per to (eMule, BitTorrent, Ares).
  Nën-Forume:

  72 Temat
  131 Mesazhet
  Wed 1 Apr 2015 - 14:57
  IC4E TCP/IP
 • HARDWARE & SOFWARE

  Diskutime dhe testime të programeve që qarkullojnë në rrjet, Ndani eksperiencat tuaja.
  35 Temat
  119 Mesazhet
  Mon 9 Sep 2013 - 23:00
  engjulli engjull
 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 638553 artikuj
Forumi ka 2529 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Matildaluca