Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Wayne Rooney: Man.United po bën lojë më të shpejtë Empty Wayne Rooney: Man.United po bën lojë më të shpejtë

Sun 18 Sep 2011 - 13:20
Wayne Rooney: Man.United po bën lojë më të shpejtë Rooney
Sulmuesi i Mançester United, VVayne Rooney, ka thënë se i pëlqen stili i ri dhe më i shpejtë i lojës së skuadrës së tij.
“Kemi ndryshuar paksa stilin e lojës dhe jam shumë i lumtur, ngase ky ndryshim ka sjellë përmirësim të dukshëm në formën time. Pa dyshim ky është starti ynë më i mirë i ndonjë edicioni. Kurrë më parë nuk kam shënuar dy herë nga tre gola në dy ndeshje radhazi. Më të vërtetë po kaloj në një formë të shkëlqyeshme dhe shpresoj që kjo periudhë e mirë të zgjasë sa më shumë”, ka thënë Rooney .
“Mendoj se goli im më i bukur deri më tash ka qenë ai kundër Boltonit. Ishte një asistim i shkëlqyeshëm i Nanit dhe një përfundim fantastik nga ana ime. Ishte një aksion të cilin e kishim ushtruar në stërvitje dhe pa dyshim u ndjemë shumë mirë kur e pamë se puna e bërë në stërvitje u shpagua”.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi