Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shkarravitsi_i_Madh
Shkarravitsi_i_Madh
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 758
<b>Hobi</b> Hobi : pune
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/08/2011

default Koshi im!!

prej Fri 23 Sep 2011 - 2:49
Ktu ne kte Teme,,,me kalimin e kohes do sjell gjera te ndryshme,,si piktura,,muzike,,klipe me fotografi,,poezi,,ndonje fjal te urte,,ndonje tjeter te eger,,me nje fjal ketu do jet koshi im,,ku un do hedh ato qe krijoj une!!

Kte Muzik po e perdor si intro per temen!!


Edituar për herë të fundit nga Shkarravitsi_i_Madh në Sat 24 Sep 2011 - 17:40, edituar 1 herë gjithsej


Me Fal Nen!
Shkarravitsi_i_Madh
Shkarravitsi_i_Madh
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 758
<b>Hobi</b> Hobi : pune
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/08/2011

default Re: Koshi im!!

prej Sat 24 Sep 2011 - 17:32
Ktu kam sjellur dy muzika,,qe i kam kompozu vet me F9.Me Fal Nen!
Shkarravitsi_i_Madh
Shkarravitsi_i_Madh
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 758
<b>Hobi</b> Hobi : pune
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/08/2011

default Re: Koshi im!!

prej Sat 24 Sep 2011 - 17:36
Ne kte muzik kam pershtatur edhe disa foto,,per te ber me te leht kupimin e saj.
Koshi im!! 472225Me Fal Nen!
Shkarravitsi_i_Madh
Shkarravitsi_i_Madh
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 758
<b>Hobi</b> Hobi : pune
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/08/2011

default Re: Koshi im!!

prej Tue 27 Sep 2011 - 2:13
Ka momente ne jete,,te cilat njeriu i perjeton me nje ankth dhe frik
te madhe per jeten,,,por ju Mos i tregoni askujt ndjenjen dhe endrren e
frikshme,,
sepse per momentin vertet do te ju ndihmoj kjo dhe do te ndiheni me mire kur te flisni me dike,,

por kur frika te ket ikur dhe shpresa te jet kthyer serisht,
do te egzistoj c´do her dikush qe mund ta rikujtoj serisht endrren ndjenjen e keqe dhe ankthin!!

prandaj si do qe te jet situata,,,kurr mos i trego kujt se nga c´far ke,,apo ke patur frik!!


Me Fal Nen!
Sponsored content

default Re: Koshi im!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi